Pielęgniarka Absolwent praca Warszawa Białołęka Pilnie

Odświeżone: Poniedziałek, 09 Wrzesień, 2024  09:46

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Inne
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Prowork

Opis oferty pracy

Klient ProworkPl MED, specjalistyczny ośrodek Geriatryczny Warszawa Białołęka zatrudni pielęgniarza/ pielęgniarkę na umowę o pracę. Zapraszamy pielęgniarki konczące studia. Mile widziane Pielęgniarki z Ukrainy i Białorusi, PRACA rózne terminy 2024. ProworkPL MED aktualne oferty dla pielęgniarek - zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na wybrane oferty. Podaj swoje preferencje i oczekiwane warunki zatrudnienia - pomożemy Ci znaleźć zaufanego pracodawcę.

Wymagania:

wymagania do pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka:
- wykształcenie kierunkowe jako pielęgniarka/ zapraszamy abolwentów Pielęgniarstwa
- gotowość do rozpoczęcia pracy wrzesień 2024 lub termin do ustalenia

Obowiązki:

Klient ProworkPl MED, duży nowoczesny ośrodek/ szpital Geriatryczny/ dla seniorów Warszawa Białołęka, zatrudni pielęgniarki, na umowę o pracę. Obowiązki obejmują świadczenie opieki pielęgniarskiej nad pacjentami - seniorami na oddziale opieli długoterminowej. Złóż aplikację z ProworkPL MED i zdobywaj doświadczenie pielęgniarskie jako Pielęgniarz/ Warszawa Białołęka. Mile widziane Pielęgniarki z Ukrainy i Białorusi Podpisujesz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą. Mile widziani kandydaci gotowi do relokacji i przeprowadzenia się do Warszawy!

- zatrudnienie dla pielęgniarek na podstawie umowy o pracę/ pełny etat
- Atrakcyjne wynagrodzenie dla pielęgniarki - zmiany 12 godzinne lub inne do ustalenia

W przypadku zainteresowania pracą jako Pielęgniarz/ pielęgniarka w specjalistycznym szpitalu/ ośrodku Geriatrycznym Warszawa ub w innych rejonach w Polsce, zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz swoje CV. Aplikuj na aktualne oferty dla pielęgniarek/ pielęgniarzy w Polsce. Wybierz i negocjuj najlepszą ofertę i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą. Szukasz pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka w Polsce? Skontaktuj się z ProworkPL MED, pomożemy Ci umówić spotkanie bezpośrednio z zaufanym Pracodawcą i wynegocjować najlepsze stawki dla Ciebie!
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Konto firmowe
Na Lento.pl od 25 sie 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków