##Ozonowanie/Odgrzybianie Wentylacji/KLIMY AUT-OBUWIA-DOJAZD

Dodane: Piątek, 09 Październik, 2020  06:46
  • Kategoria: Usługi / Sprzątanie
  • Cena: 1 zł

Opis oferty:

Czyszczenie Klimatyzacji / Układu wentylacji Samochodu za Pomocą Generatora Ozonu - dezynfekcja OBUWIA

Z DOJAZDEM DO ZAINTERESOWANEGO

Od pn. - pt. / niektóre soboty
możliwość umówienia na terenie Warszawy (Z DOJAZDEM np. do Domu)

Usługa może zostać wykonana również na miejscu w MILANÓWKU.

Koszt.
- 1 h - 30 zł

Przy czyszczeniu auta zalecana jest wymiana filtra kabinowego.

Wykonujemy usługi na terenie województwa mazowieckiego i okolichac, miedzy innymi w miastach: Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Brwinów, Podkowa Leśna, Błonie, Ożarów Mazowiecki, Mszczonów, Międzyborów, Warszawa, Janki, Nadarzyn, Otrębusy, Pruszków, Piastów, Stare Babice, Wiskitki, Książenice, Opypy, Marynin, Radonie, Owczarnia, Komorów, Rozalin, Młochów, Nowa Wieś, Kanie, Michałowice, Żabia Wola, Tarczyn, Grójec, WARKA, Warszawa Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotó, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.

Silnie utleniające i dezynfekujące właściwości ozonu powodują, iż jest on powszechnie wykorzystywany na całym świecie w celu zwalczania bakterii i innych drobnoustrojów. Szerokie zastosowanie ozonatora pozwala wykorzystać go zarówno do serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych jak i dezynfekcji pomieszczeń. Ozon (O 3) aktywniejszy niż cząsteczki tlenu (600 razy bardziej aktywne niż chlor), skutecznie utlenia. Jego utlenienie jest powszechnie stosowane do sterylizacji, eliminuje bakterie, usuwa toksyczne zapachy

Zastosowanie:

- dezynfekcji i ozonowania powietrza w pomieszczeniach celem usunięcia: nieprzyjemnych zapachów, bakterii, drobnoutrojów chorobotwórczych, wirusów, pleśni, grzybów, alergenów, roztoczy.

- dezynfekcji i ozonowanie pojazdów: klimatyzacja samochodowa, dezynfekcja wnętrza, usuwanie nieprzyjemnych zapachów, za pomocą ozonatora usuwa się nieprzyjemny zapach pochodzący od bakterii i grzybów zgromadzonych na parowniku układu klimatyzacji.

- inne zastosowania: ozonowanie: szaf, pojazdów w auto myjniach, zakładach blacharskich (ostatnia faza czyszczenia po naprawie).

Jak długo ozon zostaje?

Tak szybko jak ozon powstaje w generatorze i rozprasza się w pokoju tak szybko rozpada się z powrotem w tlen. Na ten krok zachodzi kilka procesów, w tym: ( zmiany do tlenu) z powodu niestabilności chemicznej ozonu. Przyspieszenie tego procesu zachodzi przez obecność takich czynników jak: ściany, dywany itp., stymulowanie procesu rozkładu. Z reakcji utleniania substancji organicznych powodujących nieprzyjemny zapach, który usuwa ozon, bakterie, które ponownie zużywają ozonu w reakcjach utleniania. Dodatkowo ozon sam w sobie posiada okres półtrwania co oznacza, że "wolny" powróci do tlenu w ciągu max. 30 minut, w ilości równej połowie jego poziom. Oznacza to, że po każdych następnych 30 minutach jest o połowę mniej pozostałości ozonu Jest to zblizone do ciągu geometrycznegor. W praktyce okres półtrwania wynosi zwykle mniej niż 30 minut jest to zależne od temperatury, stężenia bakterii i zanieczyszczenia w powietrzu. Intensywne stężenie ozon nie trwa długo ... po prostu się skończy i znika.

Jak często wymaga oczyszczania?

W trudnych warunkach pracy lub poważnie zanieczyszczonych pomieszczeniach generator ozonu powinien być stosowny co 2- 3 tygodnie . W pomieszczeniach z klimatyzacja raz w roku

Bakterie i wirusy zabijane przez ozon:

Aspergillus Niger, Bacillus Bacteria, Bacillus Anthracis, Bacillus cereus, B. cereus, Bacillus subtilis, Bacteriophage f2, Botrytis cinerea,, Candida Bacteria, Clavibacter michiganense, Cladosporium, Clostridium Bacteria, Clostridium Botulinum Spores,, Coxsackie Virus A9, Coxsackie Virus B5, Diphtheria, Pathogen, Eberth Bacillus., Echo Virus 29 E-coli, Encephalomyocarditis Virus, Endamoebic Cysts Bacteria, Enterovirus Virus, Fusarium oxysporum f.sp. lycopersici, Fusarium oxysporum f.sp. melonogea, GDVII Virus, Hepatitis A virus, Herpes Virus, Influenza Virus, Klebs-Loffler Bacillus, Legionella pneumophila, Luminescent Basidiomycetes, Mucor piriformis, Mycobacterium avium, Mycobacterium foruitum, Penicillium Bacteria, Phytophthora parasitica, Poliomyelitis Virus, Poliovirus type 1, Proteus Bacteria,, Pseudomonas Bacteria, Rhabdovirus virus, Salmonella Bacteria, Salmonella typhimurium, Schistosoma Bacteria, Staph epidermidis, Staphylococci, Stomatitis Virus, Streptococcus Bacteria, Verticillium dahliae, Vesicular Virus, Virbrio Cholera Bacteria, Vicia Faba progeny
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
it.serwis.comgmail.com
Na Lento.pl od 18 sty 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia