!!! OTWARTY UMYSŁ. KREATYWNY 30-LATEK POSZUKUJE PRACY !!!

Dodane: Czwartek, 22 Sierpień, 2019  10:22
Promowane Ogólnopolskie
  • Kategoria: Szukam pracy / Stałej
  • Wykształcenie:Średnie

Opis oferty:

Witam przyszłego pracodawcę :)

Mam na imię Wojciech i poszukuję pracy na miarę swoich możliwości.

Postanowiłem zamieścić swoje ogłoszenie, ponieważ czuję, że w ten sposób mam największą szansę znaleźć pracę, która w pełni wykorzysta mój potencjał, talenty, umiejętności i doświadczenie.

Mam 31 lat. Mieszkam w Warszawie na Mokotowie, rozpoczynam tutaj nowy rozdział życia i bardzo zależy mi, aby praca, którą będę wykonywał, oprócz stabilizacji finansowej, dawała mi również poczucie spełnienia. Na ten moment ten właśnie aspekt jest dla mnie kluczowy.

Jeśli chodzi o moje talenty i cechy: jestem bystry, szybko kojarzę fakty, szybko się uczę (jeśli dasz mi szansę na rozwój potencjału, rychło się o tym przekonasz), w relacjach cenię bezwzględną szczerość i uczciwość, otwartość umysłu. Sam mam otwarty umysł i serce, widzę możliwości i potencjał rozwojowy, szerszy ogląd... "Łączę kropki" w obraz, nie boję się realizować pragnień. Uważam, że błędy i niepowodzenia są wartością dodaną w rozwoju, a trudne emocje traktuję jak lekcję o samym sobie. Jestem zdecydowany, znam swoje silne i słabe punkty. Spełniam się zarówno w indywidualnej pracy, jak i w pracy w zespole, w którym – jeśli tylko poczuję ideę – jestem gotów przyjąć rolę lidera. Dobrze się w niej czuję.

Redaguję teksty w języku polskim na poziomie akademickim, mam zdolności oratorskie, stawiam pierwsze kroki w tzw. "coachingu" (próbki wykładów, nagrań i tekstów podeślę dla chętnych). Mam nieszkolony, absolutny słuch muzyczny, kocham w ogóle muzykę, śpiewam, uczę się grać na gitarze. Moją największą pasją jest samorozwój, doskonalenie siebie, odkrywanie i szlifowanie swoich talentów. Oprócz tego uprawiam sport, dużo biegam i pływam, największym sportowym marzeniem jest dla mnie ukończenie triatlonu na dystansie Ironman. Ogromną radochę sprawia mi, jeśli mogę komuś pomóc, bądź kogoś zainspirować w działaniu. Mam bogatą historię osobistą, którą przekułem w wewnętrzną moc.

Jestem w trakcie realizacji prawa jazdy, znam angielski na poziomie, powiedzmy "że się dogadamy", ale – oczywiście – tutaj również jak widzę potencjał rozwoju, jeśli zaistnieje potrzeba. Sprawnie posługuję się internetem, znam pakiet office... i tak dalej, i tak dalej, nieobca mi jest technologiczna strona świata i raczej sprawnie poruszam się w postępującej technokratyzacji, także może pominę oczywiste oczywistości :) Ogólnie – ogarniam.

Jeśli będziesz zainteresowany mną, jako pracownikiem (bądź wspólnikiem ;) ) - możemy szerzej poruszyć temat owego potencjału w kontekście mojej osoby i perspektyw w ogóle.

We współpracy: Jeśli zaufam, jestem lojalny i oddany. Bezwzględnie konfrontuję próby wykorzystania mnie, kłamstwo i oszustwo.

Jest wiele zajęć, w których uważam, że mógłbym się spełniać, celowo ich nie precyzuję. Ufam w działanie życia, zarzucam sieci :)

Jeśli poczułeś, drogi pracodawco to, co jest napisane powyżej, zapraszam Cię serdecznie do kontaktu i bliższego poznania mnie. Kontakt przez formularz, bądź @

Pozdrawiam i wyczekuję :)

Wojtek.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Warszawa / Mokotów
Wojciech
Na Lento.pl od 29 lip 2019
Obserwujesz ofertę
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń