Operator dźwigu gąsienicowego - Belgia

Dodane: Czwartek, 21 Luty, 2019  10:27
  • Dam pracę / Inne
  • Inna
  • Umowa o pracę
  • Brak wymagań
  • Pracodawca: Orienta

Opis oferty pracy:

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.
Obecnie dla naszego belgijskiego klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: Operator dźwigu z chwytakiem do drewna

Zakres obowiązków:

Obsługa dźwigu Caterpillar, maszyna leśna gąsienicowa z chwytakiem do drewna
Branża: ekologiczne przetwórstwo drzewne
Wycinanie drzew w sposób przyjazny dla środowiska
Obsługa maszyny oraz ciężarówki

Wymagania:
Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
Uprawnienia do obsługi dźwigu
Prawo jazdy kat. C+E z kodem 95
Znajomość języka angielskiego
Dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:
Zatrudnienie od zaraz
Pomoc w relokacji
Umowa belgijska
Oferta długoterminowa
Wynagrodzenie podlega negocjacji (w zależności od doświadczenia, stawka zaczyna się od 14 euro+dodatek dla kierowcy)
Zgodnie z art.6 ust.1 oraz 7 ust. 2 RODO - Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Administratora danych, którym jest „ORIENTA POLSKA” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-845) przy ul. Łuckiej 18 lok.7- dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w tym na inne stanowiska oraz udostępnianie moich danych potencjalnym pracodawcom.

Aby zapewnić lepszą ochronę Państwa danych, przesłane CV zostanie zachowane w naszej bazie, dzięki czemu będą mieli Państwo stały dostęp do przechowywanych informacji oraz możliwość samodzielnego usunięcia swoich danych.
Równocześnie informujemy, że zgłoszenie swojej kandydatury jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem Polityki Prywatności dot. ochrony danych osobowych, zamieszczonej na naszej stronie internetowej www.orientapolska.pl.
Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci, oraz że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Certyfikat agencji zatrudnienia: 13347
Warszawa
Orienta
Na Lento.pl od 05 lut 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń