Ok. 2 letnia delikatna Sisi czeka na ODPOWIEDZIALNĄ adopcję!

Dodane: Poniedziałek, 30 Marzec, 2020  20:02
  • Kategoria: Psy
  • Rasa:Psy bez rodowodu
  • Cena: Za darmo

Opis oferty:

Sunia trafiła do nas z Ostrołęki, gdzie na wsi żyła w fatalnych warunkach. Cała zarobaczaona i wychudzona trafiła do naszego domu tymaczasowego na warszawskim Targówku, gdzie uczy się zasad panujących w domu.

Sisi jest bardzo delikatna i lękliwa. Potrzebuje chwili by zaufać człowiekowi, ale po pewnym czasie wystawia brzuszek do głaskania. Boi się gwałtownych ruchów i hałasu.

Jak już zaufa to staje się przeuroczą i przemiłą istotką. Uwielbia towarzystwo człowieka. Pragnie duużo miłości i głaskania. Jest przyjaźnie nastawiona zarówno do ludzi jak i zwierząt.

Na spacerach z dnia na dzień jest coraz lepiej. Nie boi się już ulicy, aut czy przechodniów. Chętnie wita się z innymi psiakami. Czasem musi zatrzymać się i poobserwować otoczenie. Dopiero u nas uczy się chodzenia na smyczy, więc zdarza się, że bardzo długo chce wąchać trawkę bądź chce iść w innym kierunku i trzeba ją delikatnie i spokojnie zachęcić do dalszego spaceru.

W domu zachowuje czystość, nie niszczy. Uczy się zostawania samemu w domu (z pewnością będzie konieczna kontynuacja tego w domu stałym). Uwielbia wyglądać za okno i obserwować przechodniów.

O wiele pewniej czuje się w towarzystwie suni rezydentki, przy której nic jej nie straszne. Dlatego bardzo byśmy się cieszyły, gdyby trafiła do domu z innym psiakiem, lecz nie jest to wymóg konieczny.

Sunia jest zachipowana, odrobaczona i zabezpieczona na kleszcze. Z powodu cieczki szczepienia zostały przesunięte.

Obowiązuje procedura adopcyjna. Osoby zainteresowane adopcją będziemy prosiły o wypełnienie ankiety, która pozwoli nam się lepiej poznać. ANKIETA nie jest dokumentem adopcyjnym, jej wypełnienie nie zobowiązuje do adopcji a jedynie pozwoli na przyspieszenie rozmów adopcyjnych ;)

Obowiązuje umowa adopcyjna i zobowiązanie do sterylizacji suni.

Kontakt:
(jeśli nie odbiorę proszę o smsa, koniecznie z imieniem psa)

Nie decyduje kolejność zgłoszeń.
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Pies na Zakręcie
Odpowiada szybko
Na Lento.pl od 06 lis 2012
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń