Nieruchomości w Egipcie - Hurgada 4 pokoje - 87 m2
Warszawa / Ochota Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Sobota, 23 Maj, 2026 18:58
212 435 zł
2442 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:87 m2
- Liczba pokoi:4 pokoje
- Zabudowa:Apartamentowiec
- Tech. budowy:Cegła
- Piętro :4 piętro
- Liczba pięter:5 pięter
- Rynek:Pierwotny
- Rok budowy:2026
- Stan:Do zamieszkania
- Forma kuchni:Aneks
- Sprzedaż:Pośrednik
- Inf. dodatkowe:Balkon, Klimatyzacja, Winda
- Cena: 212 435 zł / 2442 zł/m2
- Ulica: Grójecka
Opis oferty
Do sprzedaniaAPARTAMENT W HURGHADA
AIRPORT RESORT
4 pietro
salon + 3 sypialnie
widok wewnętrzne patio i basen
możliwy zakup za gotówkę lub na raty ( bezpośrednio w Egipcie )
Inwesycja w trakcie realizacji
Możliwe wykończenie i umeblowanie "na gotowo"
SONET Nieruchomości - Przedstawiciel HOMES BAY w Polsce
Nieruchomości nad Morzem Czerwonym w Hurghadzie,
Sahl Hasheesh, zatoce Soma i Makadie
Zapraszamy do zapoznania się z Naszą bogatą ofertą gotowych apartamentów jak również projektów w trakcie realizacji.
Tel +48 608 - pokaż numer telefonu -
Przeprowadzimy państwa przez cały proces bezpiecznego zakupu,
oferty za gótówkę jak również na raty ( w Egipcie ).
Nie jesteśmy agencją nieruchomości.
Jesteśmy doradcami w zakresie nieruchomości.
W Homes Bay naszym głównym zobowiązaniem jest dobro kupującego.
Zapraszamy, oferty z rynku pierwotnego i wtórnego.
Również OffMarket
Wszystkie formalności załatwisz w Naszym biurze w Polsce
SONET Nieruchomosci Warszawa, Grójecka 194
tel 608 - pokaż numer telefonu -
Kategoria: Nieruchomości » Mieszkania » Sprzedaż
Cena: od 180500 zł do 244500 zł Powierzchnia : od 74 m2 do 100 m2
Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach