Nauczyciel Polskiego praca prywatna szkoła Mokotów

Dodane: Piątek, 26 Kwiecień, 2024  10:50

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Edukacja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Prowork

Opis oferty pracy

Klient Proworkpl EDU Prywatna szkoła podstawowa Warszawa Mokotów zatrudni nauczyciela JĘZYKA POLSKIEGO. Praca dla nauczyciela POLSKIEGO wrzesień 2024. Mile widziany Absolwent/ Student/ka ostatniego roku polonistyki. Zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz CV. Praca dla nauczycieli w Warszawie oferty na rok szkolny 2024/25 - prywatne szkoły i przedszkola - aplikuj i wybierz najlepszą ofertę. Nowe oferty pracy w szkołach i przedszkolach prywatnych Warszawa 2024!

Wymagania:

wymagane studia kierunkowe uprawniające do nauczania języka polskiego/ opcjonalnie student/ka POLONISTYKI
mile widziane doświadczenie w pracy jako nauczyciel min. 1 - 2 lata
gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie Mokotów od wrzesnia 2024

Obowiązki:

Klient Proworkpl EDU, prywatna szkoła podstawowa na Mokotowie zatrudni nauczyciela Języka Polskiego z wykształceniem kierunkowym. Mile widziany absolwent lub student/ka ostatnego roku polonistyki! Dołącz do międzynarodowego zespołu nauczycieli Pracuj w nowoczesnej szkole podstawowej! Obowiązki to prowadzenie zajęć języka polskiego w klasach 4-8. Szkoła realizuje dwujęzyczny program nauczana. Rozpoczęcie pracy wrzesień 2024. Prześlij CV i pracuj jako nauczyciel polskiego w prywatnej szkole podstawowej Warszawa Mokotów.

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie wg stawek rynkowych
Umowa podpisywana jest bezpośrednio z pracodawcą

Poszukujesz pracy jako nauczyciel w przeszkolu/ szkole w Warszawie? Zarejestruj się na z Proworkl Dołacz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Praca dla nauczycieli Warszawa od września 2024. Jobs for teachers Warsaw Poland 2024. Jobs for Teachers, jobs for Native English speakers Warsaw. Apply and teach in Poland.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Konto firmowe
Na Lento.pl od 25 sie 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków