Na komary tropikalne MUGGA DEET Warszawa MUGA

Dodane: Wtorek, 20 Sierpień, 2019  08:42
  • Kategoria: Usługi / Hurt i handel

Opis oferty:

MUGGA DEET Warszawa MUGA na oferujemy m.innymi
1 .MUGGA DEET Spray 75 ml - Profesjonalny , sprawdzony i skuteczny preparat stosowany od lat w wojsku i cywilu.
Oryginalny, łagodnie pachnący i antyalergiczny preparat MUGGA ( Belgia) o silnym odstraszającym działaniu przeciwko większości owadów kłujących. Działa skutecznie na komary (europejskie i tropikalne) , kleszcze, meszki,muchy,gzy, kaczmany,mole itp Sposób użycia: Spryskać odsłonietą powierzchnię ciała. Preparat zabezpiecza przed ukąszeniem przez 8 godzin. Sklad: MUGGA SPRAY 75 ml zawiera 9.4 % substancji czynnej - dwuetylotoluamid ( DEET (diethyl toluamide lub N,N-diethyl-meta-toluamide), który blokuje receptory węchu komara. ) i 0,9 % frakcji olejków roślinnych o specjalnie dobranym skladzie. Idealnie dobrana moc DEET do zastosowania również u dzieci powyżej 3 lat..
Wyłącznie do użytku zewnętrznego.Nie stosować na otwarte rany, zranienia, w okolicach oczu i błon śluzowych.

ATEST PZH: Nr HŻ/03360/96

=========

2.Oryginalna MUGGA DEET Roll-On (kulka) 50 ml - Profesjonalny, sprawdzony i skuteczny preparat stosowany od lat w wojsku i cywilu.
Oryginalne mleczko MUGGA ( Belgia) o silnym odstraszającym działaniu przeciwko większości owadów kłujących. Działa skutecznie na komary (europejskie i tropikalne) , kleszcze, meszki,muchy,gzy, kaczmany,mole itp Sposób użycia: Nasmarować odsłonietą powierzchnię ciała. Preparat zabezpiecza przed ukąszeniem przez ok 8 godzin. Uwaga: preparat idealny do smarowania ciała i dzieci również lubią ten zapach, nie brudzi ubrania i jest delikatny dla skóry. Idealnie dobrana moc DEET do zastosowania również u dzieci powyżej 3 lat..

Sklad: MUGGA Roll-On ( kulka) ml zawiera 20% substancji czynnej - dwuetylotoluamid ( DEET (diethyl toluamide lub N,N-diethyl-meta-toluamide), który blokuje receptory węchu komara. ) i 0,9 % frakcji olejków roślinnych o specjalnie dobranym skladzie. Wyłącznie do użytku zewnętrznego.Nie stosować na otwarte rany, zranienia, w okolicach oczu i błon śluzowych.
ATEST PZH: Nr HŻ/03360/96
==========
W sklepie do kupienia także całkowicie naturalny i antyalericzny srodek na kleszcze ( zabija a nie tylko odstrasza) BIO-INSEKTAL ( NIEMCY)
=========================

Preparat MUGGA DEET w sprayu lub kulce roll-on zostało wyprodukowane przez belgijską firmę Jaico przy współpracy z Instytutem Medycyny Tropikalnej w Antwerpii .
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa / Białołęka
Ewa Wysocka
Na Lento.pl od 26 paź 2012
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń