Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Siedmiogrodzka

Warszawa / Wola
Dodane: Czwartek, 16 Lipiec, 2026  23:26
23 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Mieszkania / Do wynajęcia
  • Powierzchnia:118 m2
  • Liczba pokoi:4 pokoje
  • Zabudowa:Apartamentowiec
  • Tech. budowy:Pustak
  • Piętro :10 piętro
  • Liczba pięter:Wieżowiec
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Wyjątkowy, apartament o powierzchni 118 m² z imponującą, 35-metrowym tarasem, położony na 10. piętrze prestiżowego apartamentowca przy ul. Siedmiogrodzkiej. To propozycja dla osób ceniących najwyższy standard życia, przestrzeń oraz widok na panoramę centrum Warszawy. Przestronne wnętrze, klimatyzacja, dwie łazienki oraz możliwość wynajęcia dwóch miejsc parkingowych i komórek lokatorskich tworzą ofertę, która doskonale odpowiada potrzebom kadry zarządzającej, ekspatów oraz wymagających klientów poszukujących komfortowego miejsca do życia w biznesowym sercu stolicy.

Dlaczego warto?
Panoramiczny widok na centrum Warszawy,
Przestrzeń idealna do życia i pracy zdalnej,
Reprezentacyjny apartament w prestiżowej inwestycji,
Wysoki komfort codziennego użytkowania,
Doskonała komunikacja z centrum i lotniskiem,
Możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni do przechowywania (komórki lokatorskie),
Gotowy do zamieszkania od zaraz,
Pierwszy najem po przygotowaniu apartamentu.

Układ apartamentu zapewnia komfort zarówno rodzinie, jak i osobom pracującym zdalnie.
Przestronny salon połączony z otwartą kuchnią i wyjściem na imponującą loggię o powierzchni 35 m²,
Sypialnia master,
Dwa dodatkowe pokoje, które mogą pełnić funkcję sypialni, gabinetów lub pokoi dziecięcych,
Dwie eleganckie łazienki - jedna z wanną, druga z prysznicem,
Praktyczne pomieszczenie gospodarcze wyposażone w pralkę i suszarkę.

Lokalizacja
Apartament znajduje się przy ul. Siedmiogrodzkiej, w jednej z najbardziej pożądanych części warszawskiej Woli - dynamicznie rozwijającym się centrum biznesowym miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się nowoczesne biurowce, renomowane restauracje, kawiarnie, sklepy, punkty usługowe oraz tereny rekreacyjne. To lokalizacja szczególnie ceniona przez osoby pracujące w okolicy Ronda Daszyńskiego

Transport i komunikacja
Zaledwie kilka minut spacerem dzieli apartament od stacji metra Rondo Daszyńskiego. W pobliżu znajdują się również liczne linie tramwajowe i autobusowe, zapewniające szybki dojazd do wszystkich dzielnic Warszawy. Dogodne połączenie z głównymi arteriami miasta umożliwia sprawny wyjazd zarówno do centrum, jak i na lotnisko Chopina.

Warunki najmu:
Czynsz najmu: 23 000 PLN
Dodatkowo: opłaty licznikowe za prąd - wg zużycia
Kaucja: wymagana
Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia za dodatkowa opłatą:
dwóch miejsc parkingowych w garażu podziemnym (500PLN i 300PLN)
oraz dwóch komórek lokatorskich (1000PLN i 600PLN)

Oferta skierowana do klientów poszukujących przestronnego apartamentu klasy premium w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji biznesowych Warszawy. Idealna propozycja dla kadry menedżerskiej, ekspatów oraz osób oczekujących najwyższego komfortu życia.

Powyższa oferta jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art.66§1 kodeksu cywilnego. Jako agencja pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji - płatne jednorazowo dopiero po podpisaniu umowy najmu.


Numer oferty: 2192/638960
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Wysłane zapytania
Odsłony telefonu
Powiadom o podobnych ogłoszeniach

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Konto firmowe
Na Lento.pl od 20 lis 2017
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków