Mieszkanie do aranżacji

Warszawa / Wawer
Odświeżone: Piątek, 22 Maj, 2026  18:40
420 000 zł
14483 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
  • Powierzchnia:29 m2
  • Liczba pokoi:1 pokój
  • Zabudowa:Blok
  • Tech. budowy:Beton komórkowy
  • Piętro :1 piętro
  • Liczba pięter:4 piętra
  • Rynek:Wtórny
  • Rok budowy:1968
  • Stan:Do gruntownego remontu
  • Forma kuchni:Oddzielna
  • Sprzedaż:Pośrednik
  • Inf. dodatkowe:Piwnica, Miejsce parkingowe
  • Ulica: korkowa

Opis oferty

Jednopokojowe, słoneczne, ciche i ustawne mieszkanie o pow. 29 m2, tuż przy lesie i ośrodku sportu w Marysinie Wawerskim.
Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z 1968 r. (Rama H). Mieszkanie składa się z salonu o pow. 18 m2, oddzielnej, widnej kuchni, łazienki o pow. 3,5 m2, przedpokoju o pow. 2,5 m2.
Mieszkanie odrębna własność z Księgą Wieczystą (grunt uregulowany) - możliwość zakupu na kredyt.
Cicha, zielona i bezpieczna okolica. W najbliższej okolicy znajdują się: przedszkole, szkoła, liczne sklepy (Kauffland), apteka, ośrodek sportu z boiskami, tężnią, placem zabaw i parkiem wodnym dla dzieci, korty tenisowe, basen z zapleczem fitness oraz tereny zielone, duże lasy.
Kategoria: Nieruchomości » Mieszkania » Sprzedaż
Cena: od 357000 zł do 483000 zł Powierzchnia : od 25 m2 do 33 m2

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

As immobilia
Konto firmowe