Mieszkanie 68,2 m², 4 pokoje, tylko bezpośrednio

Odświeżone: Środa, 13 Maj, 2026  22:05
850 000 zł
12463 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
  • Powierzchnia:68,20 m2
  • Liczba pokoi:4 pokoje
  • Zabudowa:Blok
  • Tech. budowy:Wielka Płyta
  • Piętro :1 piętro
  • Liczba pięter:3 piętra
  • Rynek:Wtórny
  • Rok budowy:1975
  • Stan:Do odświeżenia
  • Forma kuchni:Oddzielna
  • Sprzedaż:Bez pośredników
  • Inf. dodatkowe:Loggia, Piwnica
  • Ulica: Szwankowskiego

Opis oferty

Mieszkanie 68,2 m², 4 pokoje, I piętro w budynku 3- piętrowym, położone tuż przy Parku Górczewska blisko stacji metra. W pobliżu znajdują się przedszkole, szkoła, sklepy. Pomieszczenia: salon z loggią, 3 sypialnie, kuchnia z oknem, łazienka, WC, piwnica, parking ze szlabanem tylko dla mieszkańców budynku. Stan do odświeżenia, okna plastikowe dobrej jakości, żaluzje, moskitiery; podłoga - panele dobrej jakości, pod spodem parkiet. Drzwi zewnętrzne blaszane dobrej jakości, wewnętrzne drewniane,
Stan prawny: własnościowe (KW) z uregulowanym gruntem (KW).
Kategoria: Nieruchomości » Mieszkania » Sprzedaż
Cena: od 722500 zł do 977500 zł Powierzchnia : od 58 m2 do 78 m2

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Ewa
Konto prywatne
Na Lento.pl od 04 lip 2020
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie