Merchandiser Stacjonarny - praca dodatkowa - Warszawa

Dodane: Poniedziałek, 10 Sierpień, 2020  15:45
  • Kategoria: Dam pracę / Inne
  • Forma pracy:Dodatkowa
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Pracodawca: Target PRO

Od lat cieszymy się zaufaniem najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek. Tworzymy i zarządzamy strukturami sprzedaży takich firm jak: Unilever, Żywiec Zdrój, Danone, KraftHeinz, Algida czy mBank.

Nie czekaj – dołącz do naszej drużyny 1000 Przedstawicieli Handlowych i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Merchandiser Stacjonarny

Teren: Auchan - Warszawa ul. Górczewska

Obowiązki:

- odwiedzanie przydzielonego punktu sprzedaży (10h/msc.)

- dbanie o właściwe ułożenie produktów

- rozmieszczenie materiałów reklamowych w odpowiednich i najlepiej widocznych miejscach

- raportowanie wykonywanych zleceń

Oczekujemy:

- sumienności, dokładności

- dyspozycyjności 8 h miesięcznie

- ważne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny)

- osoby z doświadczeniem są mile widziane

Oferujemy:

- szkolenia

- atrakcyjne wynagrodzenie

- zatrudnienie w ramach umowy cywilno-prawnej

- możliwości rozwoju w strukturach firmy

Prosimy o dołączenie w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych oświadczenia o treści „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez TARGET PRO sp. z o.o. sp.k dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych przepisów prawa w celu zatrudnienia”

Jeżeli chce Pan/i abyśmy Pana/i dane osobowe zachowali także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji prosimy o dołączenie w przesyłanych dokumentach oświadczenia o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TARGET PRO sp. z o.o. sp.k moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Ma Pan/i możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgoda może być wycofana poprzez wysłanie e-maila na adres rekrutacja[małpa]targetpro.pl

O zasadach na jakich TARGET PRO sp. z o.o. sp.k przetwarzać będzie Twoje dane osobowe informujemy w: [Zasady przetwarzania danych osobowych] pod linkiem: www.targetpro.pl/pub/KLAUZULA_INFORMACYJNA_W_PRZYPADKU_ZBIERANIA_DANYCH_OD_KANDYDATA.pdf. Wysyłając dokumenty aplikacyjne oświadczasz zapoznanie z nimi.
Wyślij wiadomość

Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa / Bemowo
Milena
Na Lento.pl od 10 cze 2020
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń