Medycyna naturalna, badanie stanu zdrowia całego organizmu

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Wtorek, 19 Listopad, 2019  09:28
  • Kategoria: Usługi / Usługi medyczne i zdrowotne

Opis oferty:

Nie wiesz co Ci dolega? Zgłoś się do nas
Ponad dwudziestoletnie doświadczenie
- komputerowa irydo- refleksodiagnostyka (metoda dr Volla polączona z irydologią)
- homeopatia, indywidualny dobór środków homeopatycznych
- ziołoterapia, indywidualny dobór ziół
- suplementacja
- akupunktura, elektropunktura
- masaże biocybernetyczne
Irydolog-homeopata
Wiera Chmielewska

Nowoczesne badania wymagają kompleksowego podejścia do diagnostyki i leczenia, gdzie organizm bada się jako całość, dokonując analizy psychiki i fizjologii całego zespołu organów i układu nerwowego. Leczy się nie choroba, a chory, biorąc pod uwagę jego indywidualne cechy psychofizyczne. Nowoczesne badania wykazały, że proces leczenia należy połączyć ze zmianą w sposobie odżywiania. Opierając się na własnym 20 - letnim doświadczeniu stwierdzamy, że najcenniejsze są alternatywne metody diagnostyczne, pozwalające na etapie badania ocenić działanie środków leczniczych na podstawie oceny ich oddziaływania na cały organizm.
We wstępnym pierwszym etapie badania musimy przeanalizować operację, mechaniczne uszkodzenia ciała, wstrząśnienia mózgu.
Drugi etap badania - to test homeopatyczny, ustalający psychiczny portret pacjenta, niezbędny do indywidualnego doboru preparatów homeopatycznych i wyjaśniający dodatkowo dolegliwości spowodowane stanem psychicznym chorego.
W trzecim etapie badania wprowadzamy metodę diagnostyki irydologicznej. Irydologia jest dziedziną medycyny niekonwencjonalnej, która analizuję anatomię i fizjologię tęczówki oka, jej dziedziczne uwarunkowania, strukturalne i chromatyczne adapcjono - troficzne zmiany w przebiegu różnych chorób.
Te zmiany tworzą swoistą historię choroby pacjenta od momentu urodzenia do dnia, gdy dokonujemy diagnozy. Dane o stanie tęczówki oka wprowadzamy do komputera, który używając specjalnego programu poddaje je analizie i wydaje kolejne wyniki.
W czwartym etapie badania stosujemy metodę niemieckiego naukowca dr R. Volla. Metoda ta pozwala połączyć badania elektropunkturowe z leczeniem homeopatycznym i innymi naturalnymi metodami oddziaływania na organizm człowieka. Metoda dr R. Volla pozwala dokonywać diagnostyki na poziomie funkcjonalnym, kiedy nie ma jeszcze zmian organicznych, lecz pojawiają się zmiany lub zaburzenia w pracy organów. Wielkim atutem tej metody jest możliwość szybkiego testowania różnych środków farmakologicznych, ich wpływu na organizm chorego bez ich zażywania, bez ingerencji wewnątrz organizmu. Wszystkie dane otrzymane w trakcie tej diagnozy analizuję lekarz irydolog-homeopata z ponad 30 letnią praktyką.

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa / Mokotów
Wiera Chmielewska
Na Lento.pl od 17 sty 2013
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń