Maturzysto/ Absolwencie/ Studencie - praca od zaraz w market

Dodane: Piątek, 23 Sierpień, 2019  10:50
  • Kategoria: Dam pracę / Marketing / Media
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o dzieło
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: PACZ

Opis oferty pracy:

Podstawa dobrego biznesu to fantastyczna atmosfera w pracy!

Jesteś pozytywnie zakręcony? Uśmiechnięty? Nieco szalony? Chcesz dobrze spożytkować swoje pokłady energii? Dołącz do drużyny, jakich mało!

- szukasz inspirujących zadań i nowych wyzwań

- pragniesz działać dla firmy, gdzie niezastąpiona atmosfera i ludzie są na pierwszym miejscu

- jesteś pewny/a siebie,

- charakteryzujesz się otwartością na nowych ludzi

- angażujesz się w powierzone zadania i jesteś sumienny/a

- jesteś dyspozycyjny/a od poniedziałku do piątku

A może po prostu szukasz:

-pierwszego doświadczenia,

-nowych wyzwań,

-współpracy z wielkimi markami jak Google Street View czy UNICEF?

-a może nie wiesz czym chcesz się zająć w życiu?

Zastanawiasz się, czy możemy Ci zaoferować coś niecodziennego, coś czego nie zagwarantuje Ci nikt inny? Możemy!

- kasa trafia na Twoje konto co tydzień i wzrasta wraz z nabytym doświadczeniem! :)

- nie wymagamy od Ciebie doświadczenia – liczy się osobowość ;)

- zostaniesz przeszkolony za free i otrzymasz wsparcie prawdziwych profesjonalistów

- możesz uzyskać promocję i w niedalekiej przyszłości zarządzać drużyną, a nawet szkolić nowe osoby

Twoje zadania to:

- pomoc w tworzeniu kampanii marketingowo-sprzedażowych

- obsługa klienta

- kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

- prowadzenie spotkań z klientami (nie jest to Call Center)

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów Face to Face

- przygotowanie propozycji działań w zakresie marketingu sprzedażowego

Na co dzień kierujemy się zasadami otwartości i pozytywnego nastawienia do innych. Dołącz do Nas!

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa / Śródmieście
Wiola
Na Lento.pl od 04 gru 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń