Maszyny do pakowania produktów sypkich

Odświeżone: Wtorek, 30 Wrzesień, 2025  07:11

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Usługi / Hurt i handel

Opis oferty

Maszyny do pakowania produktów sypkich takich jak nawozy, cukier, sól, przyprawy, zbóż, nasion i roślin, itp.
/http://www.pack-eu.com/

Pionowy automat pakujący AF-45 przeznaczony jest do wykonywania ciągłego cyklu pakowania w woreczki o trzech zgrzewach w formie „pillow bag” uprzednio dozowanych produktów spożywczych i niespożywczych łatwych i trudnych w sypaniu (kasze, makaron, snacki, herbata, kawa, ziarna, orzechy, cukierki, chipsy, chrupki kukurydziane, mrożonki itp.).

Pionowy automat pakujący jest uniwersalną maszyną, która pozwala na pracę jako samodzielny zestaw do pakowania produkcji oraz w składzie linii dozująco-pakujących z wykorzystaniem różnorodnych typów dozowników (objętościowe do produktów płynnych, objętościowe śrubowe, objętościowe karuzelowe, na sztuki, wagowe taśmowe, wagowe kombinowane).

DANE TECHNICZNE

Zasilanie, V/Hz 380/50
Moc znamionowa, kW 2,5 Wys./Szer./Dł. (max), mm
1450/1200/1100
Waga (max), kg 450
Szerokość folii (min…max), mm 100…380
Średnica rolki folii (zewn. i wewn.), mm 300 x 76
Grubość folii, μm 20-110
Materiał opakowaniowy PP, PET, PP+PE, PE+PET
Rozmiar opakowania Wys./Szer. (min…max), mm 50…300 / 42,5…190
Wydajność (kinetyczna), opak/godz. 2700

Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów i jest przykładem cen (model podstawowy).
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Wysłane zapytania
Odsłony telefonu
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Bezmeź Sp.z o.o.
Konto firmowe
Na Lento.pl od 07 cze 2016
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków