Masażystka/ Masażysta - Praca

Dodane: Czwartek, 22 Październik, 2020  17:26
Promowane Lokalne
  • Kategoria: Dam pracę / Zdrowie / Uroda
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Pracodawca: Salon Mandala

Opis oferty pracy:

Salon Mandala zatrudni Masażystkę/ Masażystę.

Stanowisko: MASAŻYSTKA / Masażysta Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZYUCZENIA ( masaż indyjski, polinezyjski)

Oferujemy pracę w stabilnej rynkowo firmie.

Nie jesteś masażystką/ masażystą? Nic nie szkodzi ! Prowadzimy szkolenia i pełne przygotowanie do roli oraz wsparcie na każdym etapie pracy.

Wymagania:
-Pracowitość, uczciwość oraz wysoka jakość obsługi klienta są u nas priorytetem
-Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
- Wykształcenie kierunkowe z zakresu fizjoterapii/technik masażysta (mile widziane)
-Dyspozycyjność, komunikatywność, otwartość, wysoka kultura osobista
-Znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:
-Wykonywanie masaży relaksacyjnych całego ciała
- znajomość, promowanie i oferowanie klientom najwyższej jakości masaży
- dbanie o stanowisko pracy

Oferujemy:
-Prace w profesjonalnym salonie masażu (Filia we Wrocławiu i Warszawie)
-możliwość wysokich zarobków
-Szkolenie wprowadzające
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Przyjazną i twórczą atmosferę w pracy
-Stabilne warunki zatrudnienia

••www.salonmandala.pl

**Przed wysłaniem aplikacji prosimy o zapoznanie się z ofertą naszego salonu i akceptację **

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz zgłoszeniowy lub naszego maila @

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Wyślij wiadomość

Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa / Śródmieście
Salon Mandala
Na Lento.pl od 01 lut 2017
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków