Maluni Toluś co pełen lukru jest :)

Dodane: Poniedziałek, 03 Sierpień, 2020  23:52
  • Kategoria: Koty
  • Rasa:Koty bez rodowodu
  • Cena: Za darmo

Opis oferty:

Toluś zawitał na świat pod koniec maja 2020 roku. Dzieciuch wielki z niego jeszcze jest!
Jest zgrabnym, filigranowym kocurkiem ubranym w najpiękniejszy w świecie czarny kaftanik. Deczko po dziecinnemu jeszcze rozczochrany ;) Pysiałek ma dziecinny wyraz jeszcze. Koraliki zamiast oczu dodają mu uroku ;) Kocurek jest niezwykle urokliwy i ma wiele wdzięku. Słodziak do schrupania.
Jest bardzo kontaktowy i niezwykle wesoły. Pogadać sobie też lubi. Takim piskliwym głosikiem upomina się o miskę. Czy wydziera podczas zabawy na rywala. Jest też odważny bardzo i otwarty. Nie boi się obcych. Lubi spanie na łóżku zajmując z przyjemnością miejsce na kocyku. Mruczy niespotykanie głośno jak na tak drobne ciałko.
Jest pieszczochem. Lubi mizianie po brzusiu . Ale nie za dużo tego pieszczochowania znosi bo musi pędzić do zabawy. Szybko biega i zagląda w każdy kącik. Ciekawość go goni. Bawi się, szaleje, berkuje z kociastymi kumplami. Tolek kocha towarzystwo kocie . Lubi wspólne zabawy i wspólne tulanki. Nie boi się doroślaków podejmując próby zachęcenia ich do zabawy.
Jest wybrzydzającym kotkiem podczas jedzenia i nie wszystko mu smakuje. Choć surowe mięsko zawsze jest doceniane.

Umie korzystać z kuwetki i drapaczka. Jest odrobaczony i zaszczepiony. Ma ks. zdrowia. Szuka domu z drugim kotem. Jako jedynak nie będzie wydany !

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Prosimy o wyrażenie zgody na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane. Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: 697 - pokaż numer telefonu - (proszę dzwonić po 17!) ; @
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa / Wawer
Joanna
Na Lento.pl od 02 wrz 2012
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń