Chcesz zobaczyć zdjęcia?
Poproś o zamieszczenie zdjęć.
Poproś o zamieszczenie zdjęć.
Lokum niemieszkalne, ale zamieszkalne
Warszawa Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Niedziela, 15 Luty, 2026 16:18
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Poszukuje nieruchomości / Szukam pozostałych
- Transakcja:Do wynajęcia
Opis oferty
Dysponujesz jakimś lokum, które formalnie jest niemieszkalne, ale jednocześnie nadaje się do zamieszkania - jest ciepłe, można w nim spokojnie przespać noc, bo o noclegi głównie chodzi, jako że wychodzę rano (m.in. do pracy) i wracam wieczorem, a także posiada dostęp do toalety oraz umywalki, i byłbyś/byłabyś skłonny/skłonna go wynająć? Myślę tu przede wszystkim o jakimś pomieszczeniu socjalnym, choć oczywiście interesują mnie też wszelkie inne obiekty spełniające przedstawione warunki.Osoby, które mają coś takiego do zaoferowania, proszę o kontakt.
Od razu dodam również, że mam w zwyczaju kłaść się spać wcześnie i wcześnie wstawać, dlatego miejsce, jakie by mi najbardziej odpowiadało, to takie, w którym panuje (względna) cisza i spokój w godzinach od około 20:00 do wczesnego rana. Ponadto nie palę i w ogóle stronię od wszelkich używek.
Ogłoszenie dotyczy największych miast lub też miejscowości położonych w ich bliskim sąsiedztwie, skąd można się do miasta docelowego szybko i łatwo dostać transportem publicznym czy choćby rowerem (najlepiej miejskim).
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Wysłane zapytania
W.D.
Konto prywatne
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
- Wypromuj ogłoszenie
- Zgłoś naruszenie
- Drukuj ulotkę
- Edytuj/usuń ogłoszenie
- Udostępnij ogłoszenie
- Dodaj na Facebook
