Lekarz Rodzinny praca Poznań Centrum Medyczne

Dodane: Poniedziałek, 29 Kwiecień, 2024  16:46

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Inne
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Prowork

Opis oferty pracy

Praca dla lekarza RODZINNEGO Poznań! Lekarz Rodzinny w prywatnym centrum medycznym Poznań. Klient ProworkPL MED, Prywatna Przychodnia w Poznaniu zatrudni lekarza rodzinnego lub rezydenta w trakcie specjalizacji. Atrakcyjne wynagrodzenie na kontrakt lub umowa o pracę. Aktualne oferty pracy 2024 dla lekarzy, różne specjalizacje, w tym praca dla lekarzy z Ukrainy i Białorusi - prywatne kliniki i szpitale w całej Polsce - aplikuj z Proworkpl

Wymagania:

Praca dla lekarza Rodzinnego/ Internisty/ Pediatry Poznań wymagania:
Wykształcenie medyczne i specjalizacja ( lub w trakcie specjalizacji) w dziedzinie medycyny rodzinnej/ Chorób Wewnetrznych/ Pediatrii
Gotowość do podjęcie stałej współpracy z przychodnią
Gotowość do podjęcia pracy - maj 2024 lub do ustalenia

Obowiązki:

Klient ProworkPl MED, prywatna przychodnia w Poznaniu zatrudni lekarza RODZINNEGO - konsultacje dla pacjentów NFZ i wizyty komercyjne. Opcja zatrudnienia lekarza w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej/ interny/ pediatrii. Elastyczny grafik pracy/ dowolny wymiar godzin. Mile widziany lekarz rodzinny z Ukrainy!
Ponadto ProworkPL MED oferuje inne oferty pracy dla lekarzy w Polsce - lekarz chirurg, lekarz laryngolog, lekarz stomatolog, lekarz dermatolog, lekarz anestezjolog, lekarz ginekolog - praca dla lekarzy w Polsce. NIe pobieramy żadnych opłat od kandydatów poszukujących pracy!

Współpraca na podstawie umowy kontraktowej lub umowy o pracę
Możliwość kształcenia i specjalizacji z medycyny rodzinnej
Wynagrodzenie dla lekarza rodzinnego do ustalenia na kontrakt lub umowę o pracę
Jeśli dotyczy/ lekarze z Ukrainy i Białorusi - pomoc w uzyskaniu czasowego prawa wykonywania zawodu lekarza w Polsce

W przypadku zainteresowania pracą jako lekarz/ różne specjalizacje zarejestruj się z Proworkpl .
Aplikuj na aktualne oferty dla lekarzy i pielęgniarek/ pielęgniarzy w Polsce
Podaj swoje kryteria - wybierz najlepsze oferty dla lekarzy prywatne kliniki i szpitale cała Polska.
Wybierz najlepszą ofertę i podpisz kontrakt bezpośrednio z pracodawcą prywatny sektor usług medycznych. Praca dla lekarzy w Polsce - aplikuj z ProworkPl MED. NIe pobieramy żadnych opłat od kandydatów poszukujących pracy!
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Konto firmowe
Na Lento.pl od 25 sie 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków