Lekarz Rehabilitacji PILNIE praca Ciechocinek

Dodane: Poniedziałek, 29 Kwiecień, 2024  16:46

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Inne
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Prowork

Opis oferty pracy

Praca dla Lekarza Rehabilitacji medycznej PILNIE od maja/ czerwca 2024 w ośrodku rehabilitacyjnym - sanatorium w Ciechocinku, kujawsko pomorskie. Wymagane doświadczenie jako lekarz rehabilitacji medycznej na oddziałach szpitalnych/ placówkach rehabilitacyjnych. Mile widzany lekarz z UKRAINY. Zarejestruj się na stronie ProworkPl MED i aplikuj na oferty dla lekarzy rehabilitantów Ciechocinek, kujawsko pomorskie

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe medycyna oraz specjalizacja w dziedzinie rehabilitacji medycznej/ medycyny fizykalnej i balneoklimatologii/ w dziedzinie chorób wewnętrznych, po kursie z podstaw balneologii/ pokrewne kierunki związane z leczeniem uzdrowiskowym
Empatia, umiejętność utrzymywania przyjaznych relacji z pacjentami i zespołem
Gotowość do podjęcia pracy od od maja czerwca 2024 lub późniejszy termin do ustalenia.

W przypadku pracy dla lekarzy z Ukrainy i Białorusi - bezpłatna pomoc w uzyskaniu Zgody Ministra Zdrowia i Prawa Wykonywania Zawodu Lekarza w Polsce na okres 5 lat.

Obowiązki:

ProworkPl MED, w imieniu klienta, prywatnego sanatorium o wysokim standardzie usług poszukuje kandydata na stanowisko Lekarz REHABILITACJI do pracy z pacjentami placówki przebywającym na leczeniu w trybie stacjonarnym ( leczenie uzdrowiskowe i rehabilitacja poszpitalna)
Zatrudnienie - elastyczny grafik/ do ustalenia z kandydatem. Pracuj jako lekarz rehabilitacji w specjalistycznym ośrodku rehabilitacyjnym i uzdrowiskowym w Ciechocinku, woj. kujawsko pomorskie.

Stała współpraca i wynagrodzenie do negocjacji - kontrakt lub umowa o pracę
Elastyczne godziny pracy i grafik/ dowolne dni tygodnia
Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą - prywatne sanatorium/ uzdrowisko Ciechocinek.

ProworkPl MED oferty pracy medycyna. Aplikuj na oferty pracy jako Lekarz Rehabilitacji medycznej i podpisz kontrakt bezpośrednio z prywatną kliniką. Jak znaleźć pracę jako lekarz Rehabilitant?
Zarejestruj się z Prowork PL MED i aplikuj na aktualne oferty dla lekarzy różne terminy pracy 2024.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Konto firmowe
Na Lento.pl od 25 sie 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków