Lekarz Okulista chirurg praca Klinika Łódź

Odświeżone: Sobota, 27 Kwiecień, 2024  06:32

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Inne
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Prowork

Opis oferty pracy

Praca dla lekarza OKULISTY zabiegowego Łódź - Pilnie praca w klinice okulistycznej w Łodzi. Klient ProworkPl MED, prywatna klinika OKULISTYCZNA zatrudni Lekarza Okulistę z ukończoną specjalizacją. Miejsce pracy Łódź - kwiecień/ maj 2024 lud do ustalenia. Aktualne oferty pracy 2024 dla lekarzy, w tym oferty dla lekarzy z Ukrainy i Białorusi - kliniki i szpitale w całej Polsce - aplikuj z Proworkpl

Wymagania:

Wykształcenie medyczne i ukończona (lub ostatni rok) specjalizacja w dziedzinie Okulistyki
Doświadczenie w diagnostyce i przeprowadzaniu zabiegow okulistycznych
Jesli dotyczy/ lekarze z Ukrainy czy Białorusi - kwalifikacje uprawniające do otrzymania Prawa Wykonywania Zawodu Lekarza w Polsce zgodnie z aktualnymi przepisami.

Obowiązki:

Klient ProworkPl, prywatna klinika okulistyczna w Łodzi zatrudni lekarza Okulistę - do przeprowadzania diagonstyki pacjentów i zabiegów w zakresie: operacji witrektomii, zaćmy, jaskry, operacji na powiekach, laserowej korekcji wzroku, ambulatoryjnych zabiegów laserowych, iniekcji doszklistkowych, badań diagnostycznych (OCT, AF). Zakres wykonywanych zabiegów i grafik pracy do ustalenia elastycznie z lekarzem.
W przypadku aplikacji lekarzy z Ukrainy czy Białorusi - pomoc w szybkim uzyskaniu Prawa Wykonywania Zawodu Lekarza w Polsce.

Wspólpraca na podstawie umowy o pracę lub kontrakt - atrakcyjne warunki finansowe
Praca w zespole doświadczonych lekarzy specjalistów
Jesli dotyczy/ Praca dla lekarzy z Ukrainy i Białorusi - szybki proces rekrutacyjny i pomoc w uzyskaniu PWZ Lekarza w Polsce oraz wsparcie w relokacji

ProworkPL MED rekrutacja kadry medycznej w Polsce. Praca dla lekarzy i pielęgniarek.
Zarejestruj się z Proworkpl. Aplikuj na aktualne oferty pracy dla lekarzy i pielęgniarek/ pielęgniarzy w Polsce. Program rekrutacyjny dla lekarzy z poza UE, w tym praca dla lekarzy z Ukrainy i Białorusi. Podaj swoje kryteria - wybierz najlepsze oferty dla lekarzy prywatne kliniki i szpitale cała Polska. Wybierz najlepszą ofertę i podpisz kontrakt bezpośrednio z pracodawcą prywatny sektor usług medycznych.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Konto firmowe
Na Lento.pl od 25 sie 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków