LADY CARE na objawy menopauzy

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Środa, 20 Czerwiec, 2018  07:20

Opis oferty:

LadyCare to niezwykłe odkrycie, rozwiązujące problemy kobiet borykających się z objawami menopauzy. Przedstawiamy rewelacyjne wyniki badań przeprowadzonych na próbie 508 kobiet, które poproszono o noszenie LadyCare nieprzerwanie przez 3 miesiące oraz o notowanie spostrzeżeń odnośnie typowych objawów menopauzy.

Menopauza objawy:
uderzenia gorąca
bóle stawów
brak koncentracji
kołatanie serca
wzdęcia
wahania nastroju
nietrzymanie moczu
lęk i drażliwość
suchość pochwy
przyrost masy ciała
utrata libido
osłabienie pamięci
bolesne stosunki
napięcie mięsni
zmęczenie i bezsenność
Jak zbudowane jest LadyCare
LadyCare to urządzenie medyczne przeznaczone do noszenia na bieliźnie. Składa się z dwóch magnetycznych części pokrytych plastikiem. Większą część w kształcie gruszki nosi się wewnątrz bielizny – bezpośrednio przylega do miednicy. Składa się ona z kawałka 20mm x 5mm magnesu neodym-bor oblanego plastikiem. Druga część jest okrągła i mniejsza, mocowana jest na zewnątrz bielizny. Również zawiera magnes neodym-bor, jest płytką ukierunkowaną. Ta kierunkowa płytka zwiększa magnetyczną moc oddziaływania bieguna ujemnego na organizm. Obie części przylegają do siebie dzięki działaniu pola magnetycznego.

Jak nosić LadyCare
Wystarczy przypiąć LadyCare do bielizny około 10 cm poniżej pępka, dopuszcza się niewielkie przesunięcie w lewo lub w prawo o około 2,5 cm. Odłącz mały okrągły magnesik. Większą część umieść zaokrągloną stroną do ciała i przez bieliznę przypnij mały okrągły magnesik. Instrukcja znajduje się w opakowaniu.
Długoterminowe używanie LadyCare jest całkowicie bezpieczne, należy nosić to urządzenie przez cały okres menopauzy (w dzień i w nocy), mawet wtedy, kiedy objawy ustąpią, co następuje max po około 2 miesiącach.
Dopuszcza się okazjonalne odpinanie urządzenia, jeśli istnieje taka potrzeba (pływanie, opalanie a także w sytuacjach, kiedy nie chcemy, żeby było widoczne). Nawet 2, 3 dniowe odpięcie LadyCare nie powoduje natychmiastowego powrotu objawów menopauzy, ponieważ działanie organizmu jest na tyle uregulowane, że przez pewien czas nie potrzebuje on wsparcia ze strony LadyCare.
Ponieważ okres trwania menopauzy jest sprawą indywidualną, po około 5 latach noszenia należy sprawdzić, czy urządzenie jest nam jeszcze potrzebne. Rezygnujemy więc z noszenia LadyCare na jakiś czas, ale gdy tylko czujemy, że objawy powracają natychmiast przypinamy go do bielizny.
Nawet jeśli okres menopauzy minie nie musimy rezygnować z noszenia LadyCare, ponieważ przyczynia się ono również do poprawy stanu skóry, włosów, lepiej się wysypiamy. mamy więcej enerii.

Zapraszamy na naszą stronę www.ladycare-pl.com

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Małgorzata
Na Lento.pl od 10 sty 2018
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie