Kurs Detektywistyczny

Dodane: Czwartek, 14 Styczeń, 2021  20:02
  • Kategoria: Usługi / Nauka i Szkolenia
  • Cena: 1 500 zł

Opis oferty:

Kurs Detektywistyczny w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa i Ochrony im. Marszałka Józefa Piłsudskiego z siedzibą w Warszawie

CEL SZKOLENIA:
Nabycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do wykonywania zawodu detektywa. Świadectwo ukończenia Kursu Detektywistycznego potwierdza przygotowanie teoretyczne w zakresie ochrony danych osobowych, ochrony informacji niejawnych, przepisów regulujących prawa i obowiązki detektywa oraz zasady wykonywania działalności gospodarczej w zakresie usług detektywistycznych.
Od 1 stycznia 2014 r. ukończenie kursu o tej tematyce otwiera drogę do wykonywania wolnego zawodu detektywa. Osoby, które ukończą Kurs Detektywistyczny w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa i Ochrony im. Marszałka Józefa Piłsudskiego z siedzibą w Warszawie mogą ubiegać się o wydanie licencji detektywa bez konieczności zdawania egzaminu w Komendzie Głównej Policji. Wpisu na listę dokonują komendanci wojewódzcy Policji, właściwi ze względu na miejsce zamieszkania osoby, która ubiega się o wpis na listę (na jej pisemny wniosek).

UCZESTNIKAMI SZKOLENIA MOGĄ BYĆ OSOBY, KTÓRE:
– posiadają obywatelstwo polskie lub obywatelstwo innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej lub przysługuje jej, na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa Unii Europejskiej, prawo do podjęcia zatrudnienia lub wykonywania działalności gospodarczej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,
– ukończyły 21 lat,
– posiadają wykształcenie co najmniej średnie,
– mają pełną zdolność do czynności prawnych,
– nie toczy się przeciwko nim postępowanie o umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
– nie były skazane prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
– nie zostały zwolnione dyscyplinarnie z Policji, Straży Granicznej, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Biura Ochrony Rządu, wojska, prokuratury, sądu lub z innego urzędu administracji publicznej w Rzeczypospolitej Polskiej lub innym państwie, w okresie ostatnich 5 lat.

KORZYŚCI DLA UCZESTNIKÓW SZKOLENIA:
Słuchacze otrzymają szczegółową wiedzę dotyczącą przepisów regulujących wykonywanie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej działalności gospodarczej w zakresie usług detektywistycznych przez obywateli Unii Europejskiej oraz wykonywania działalności gospodarczej w zakresie usług detektywistycznych na terenie całej Unii Europejskiej zgodnie z wymogami określonymi w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 16 grudnia 2013 w sprawie szkolenia dla osób ubiegających się o wydanie licencji detektywa (Dz.U. 2013 poz.1638), a także Ustawa z dnia 6 lipca 2001r o usługach detektywistycznych (Dz. U. z 2002r Nr 12, poz.110 z późn. zm.) i Rozporządzenie MSWiA w sprawie składania wniosku o wydanie licencji detektywa (Dz. U. z 2004r. Nr 196,poz.2020 z późn. zm.).
Każdy uczestnik po ukończeniu kursu otrzymuje zaświadczenie zgodne ze wzorem określonym w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 16 grudnia 2013 w sprawie szkolenia dla osób ubiegających się o wydanie licencji detektywa (Dz.U. 2013 poz.1638).

TRENERZY DEDYKOWANI DO REALIZACJI SZKOLENIA:
Zajęcia realizowane są przez kadrę naukowo – dydaktyczną Wydziału Bezpieczeństwa WSBiO, a także przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem związanym z tematyką bezpieczeństwa publicznego i ochrony.

MIEJSCE PROWADZENIA ZAJĘĆ:
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa i Ochrony im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie, ul. Zakroczymska 13, 00-225 Warszawa

Każdy uczestnik po ukończeniu kursu otrzymuje zaświadczenie zgodne ze wzorem określonym w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 16 grudnia 2013 w sprawie szkolenia dla osób ubiegających się o wydanie licencji detektywa (Dz.U. 2013 poz.1638).

INFORMACJE DODATKOWE:

Rekrutacja odbywa się w siedzibie Uczelni przy ul. Zakroczymskiej 13,
00-225 Warszawa

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr tel. 22 856 52 06 (wew. 5) lub drogą e-mailową: @

OPŁATY NALEŻY DOKONAĆ NA KONTO UCZELNI:
45 1020 1068 0000 1302 0072 7586
W tytule wpisując nazwę kursu/szkolenia

Cena kursu: 1500 zł
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa / Śródmieście
Sylwia Hołuj-Hurkała
Na Lento.pl od 17 sie 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków