Kredyt konsolidacyjny na 144 miesiące | Online

Odświeżone: Poniedziałek, 26 Wrzesień, 2022  11:15
  • Kategoria: Usługi / Usługi finansowe
  • Cena: 350 000 zł
  • Potrzebujesz finansowania ?
    Oblicz ratę kredytu

Opis oferty:

Kredyt konsolidacyjny na 144 miesiące skutecznym sposobem na zmniejszenie miesięcznych rat nawet o 70%. Spłać kredyty z wysokimi ratami.

Klienci z całej Polski!


> Spłacasz wiele różnych zobowiązań jednocześnie?

>> Przytłacza Cię ilość i wysokość miesięcznych rat kredytów i pożyczek?

>>> Kredyt konsolidacyjny na 144 miesiące to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie.

^^^ Dzięki profesjonalnej pomocy doradców Habza Finanse zredukujesz ilość kredytów i pożyczek, dzięki czemu będziesz spłacać tylko jedną, wygodną ratę.


>>> Skontaktuj się z nami już teraz: telefon - 22 428 48 02, https://habzafinanse.com.pl/kontakt/

___________________________________________________________________________________________________________________________

*** Kredyt konsolidacyjny na 144 miesiące nie tylko umożliwia spłatę dotychczasowych długów, ale także pozwala na dobranie dodatkowej gotówki na bieżące potrzeby. Możesz więc jednocześnie pozbyć się uciążliwych zobowiązań i zyskać zastrzyk funduszy na dowolny cel – wszystko to w ramach jednego kredytu.

> Masz problem z terminową spłatą rat, ponieważ są one zbyt wysokie? Kredyt konsolidacyjny rozwiąże ten problem. Wysokość jego raty zostanie dobrana do Twoich możliwości finansowych, dzięki czemu nie będziesz ryzykować pojawienia się opóźnień w płatnościach.

>> Dzięki Habza Finanse uzyskasz kredyt o okresie spłaty, który pozwoli Ci bez problemu, na bieżąco regulować zobowiązanie. Może on zostać rozłożony na nawet 144 raty, czyli okres aż 12 lat. Jeśli jednak wolisz spłacić kredyt jak najszybciej, to również nie stanowi problemu – pomożemy również w pozyskaniu kredytu o okresie spłaty tak krótkim, jak trzy miesiące.

>>> Kredyt konsolidacyjny na 144 miesiące poniżej 350 000 złotych nie będzie wymagał dodatkowego zabezpieczenia. Poręczyciele, weksle, hipoteki – nie będziesz musiał się tym martwić. Z nami masz szansę na uzyskanie pożyczki konsolidacyjnej bez zdolności kredytowej.

___________________________________________________________________________________________________________________________


* Dlaczego warto skorzystać z pomocy Habza Finanse?

> Nasi doradcy kredytowi to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, które pozwala im osiągać doskonałe wyniki. Pomogli już setkom zadowolonych klientów rozwiązać swoje problemy finansowe i uzyskać kredyt na najkorzystniejszych możliwych warunkach.

>> Eksperci kredytowi Habza Finanse dysponują szeroką siecią kontaktów, która pozwala im prowadzić negocjacje na szczeblach decyzyjnych w banku. Dzięki temu są oni w stanie uzyskać pozytywne rezultaty tam, gdzie samodzielne złożenie wniosku przez klienta zakończyłoby się bez najmniejszych wątpliwości decyzją odmowną banku.

>>> Nie obawiaj się, że Twoja sytuacja jest zbyt trudna czy skomplikowana, a dług zbyt duży, aby móc otrzymać pomoc. Trudne kredyty to nasza specjalność – potrafimy znaleźć korzystne rozwiązanie nawet, jeśli dla innych pośredników sprawa wydawała się nie do rozwiązania.


* Jak działamy?

1) W pierwszej kolejności doradca przeprowadzi z Tobą rozmowę, aby ustalić, w jakiej dokładnie sytuacji się znajdujesz i jaka forma pomocy będzie w Twoim przypadku najodpowiedniejsza.

2) Następnie ekspert przeprowadzi bezpłatną analizę Twojej sytuacji finansowej, a także raportu BIK. Każdy klient traktowany jest indywidualnie – nie przedstawimy Ci oferty tylko dlatego, że dobrze sprawdziła się ona u kogoś innego. Weźmiemy pod uwagę wszystkie szczegóły i detale, dzięki którym możliwa będzie precyzyjna ocena i weryfikacja, jakie są Twoje szanse na uzyskanie kredytu.

3) Na podstawie zebranych informacji wyszukamy dla Ciebie ofertę kredytu, który będzie nie tylko łatwy do spłaty, ale również maksymalnie korzystny. Zadbamy o najlepsze możliwe oprocentowanie, a także dopasowanie wysokości raty kredytu do Twoich możliwości finansowych.

4) Zajmiemy się przygotowaniem wniosku i całej niezbędnej dokumentacji tak, aby maksymalnie Cię odciążyć i oszczędzić Twój czas.

5) Zadbamy, aby cały proces wnioskowania o kredyt był jak najprostszy, najszybszy i najwygodniejszy.

6) Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

7) Po złożeniu wniosku rozpoczniemy prowadzenie negocjacji z osobą decyzyjną w instytucji finansowej. Dzięki temu możliwe będzie nie tylko zagwarantowanie otrzymania pozytywnej odpowiedzi, ale także modyfikacja warunków kredytu tak, aby były one jak najatrakcyjniejsze.

8) Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej podpiszesz umowę i wypłacone zostaną przyznane Ci środki. Rozpoczniesz życie wolne od długów, a co miesiąc będziesz musiał pamiętać tylko o spłacie jednej, wygodnej raty.


___________________________________________________________________________________________________________________________

### Kredyt konsolidacyjny na 144 miesiące z pomocą Habza Finanse to:

• elastyczny okres spłaty – nawet na 12 lat

• korzystne oprocentowanie – już od 4,44 %

• jedna, łatwa do spłaty rata

• konsolidacja kredytów i chwilówek

• bez zabezpieczeń do 350 000 złotych

• możliwość dobrania dodatkowych środków

• pomoc doświadczonego specjalisty na każdym etapie pozyskiwania i spłacania kredytu

• brak przedpłat

• najtańszy kredyt konsolidacyjny na rynku polskim.


>>> Nasi eksperci znajdą dla Ciebie ofertę z najniższym możliwym oprocentowaniem – może to być nawet 4,44%. Dzięki temu pozyskany kredyt będzie tani i bez problemu uda Ci się go spłacić. Nie ryzykuj, że zdecydujesz się na drogi kredyt i później będziesz tego żałować, spłacając wysokie raty.
Nie czekaj, aż Twoja sytuacja się pogorszy i będzie znacznie cięższa do pomyślnego rozwiązania. Skontaktuj się z doradcami Habza Finanse i ciesz się korzystnym kredytem konsolidacyjnym, który pozwoli Ci wyjść z zadłużenia i zacząć nowe życie.

>>> Zadzwoń - 22 428 48 02, napisz - https://habzafinanse.com.pl/kontakt/
___________________________________________________________________________________________________________________________

>>> Dlaczego kredyt konsolidacyjny na 144 miesiące z Habza Finanse to dobry pomysł?

> Spłacanie jednocześnie wielu różnych zobowiązań prędzej czy później może okazać się zbyt dużym wyzwaniem.

> Brak możliwości terminowej spłaty rat szybko doprowadzi do pojawienia się negatywnych wpisów w BIK-u, co utrudni uzyskanie pozytywnej odpowiedzi od banku.

> Dzięki korzystnemu kredytowi konsolidacyjnemu na 144 miesiące możliwe jest przekształcenie wielu kredytów w jeden, który będziesz w stanie spłacać na czas bez zbytniego obciążania Twojego domowego budżetu.

> Samodzielne składanie wniosków o kredyt konsolidacyjny do różnych banków prawdopodobnie zakończy się niepowodzeniem. Warto pamiętać, że każde zapytanie o historię kredytową w BIK obniży Twoją zdolność kredytową.
Dlatego też warto zaufać specjalistom Habza Finanse – ich wiedza i doświadczenie nie tylko pomaga uzyskać najlepsze warunki, ale także pozytywną decyzję, nawet w bardzo trudnych okolicznościach.


___________________________________________________________________________________________________________________________

### Kredyty konsolidacyjne bez zdolności kredytowej:


>>> Jesteś zadłużony i obawiasz się, że nie będziemy chcieli Ci pomóc? Niepotrzebnie!

W naszej ofercie znajduje się również pomoc w pozyskiwaniu kredytów konsolidacyjnych dla zadłużonych. Zdajemy sobie sprawę, że z trudnej sytuacji finansowej ciężko jest wydostać się samodzielnie, dlatego też dokładamy wszelkich możliwych starań, aby pomóc naszym klientom. Charakteryzuje nas wysoka skuteczność, nawet w naprawdę trudnych przypadkach.


>>> Dlaczego?

Nie poddajemy się, kiedy nie jest łatwo, tylko zawsze szukamy najkorzystniejszych, najdogodniejszych i najbezpieczniejszych rozwiązań.

Zależy nam na rozwiązaniu problemów finansowych naszych klientów, dlatego też nie pobieramy żadnych przedpłat ani opłat za samo sprawdzenie zdolności kredytowej czy przygotowanie wniosku. Jest dla nas ważne, aby nasi klienci otrzymali od banku decyzję pozytywną i mogli spłacać kredyt na najlepszych możliwych warunkach – dopiero wtedy czujemy, że nasze zadanie rzeczywiście zostało wykonane.Skontaktuj się z nami e-mailowo, telefonicznie lub wypełnij wniosek. Nie pozwól, aby Twoje długi rosły, a w BIK-u gromadziły się negatywne wpisy. Jeden, korzystny kredyt zamiast wielu drogich zobowiązań może być tym, co pozwoli Ci ocalić swoje finanse i rozpocząć nowe życie.

___________________________________________________________________________________________________________________________

Kredyt konsolidacyjny na 144 miesiące to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie, jeśli:

• spłacasz wiele kredytów lub pożyczek

• masz problemy z ich terminowym regulowaniem lub spodziewasz się, że niedługo się one pojawią

• chcesz spłacać mniejsze miesięczne raty i dać ulgę domowemu budżetowi

• nie chcesz ryzykować, że otrzymasz od banku negatywną decyzję.


&&&
Nie sugeruj się internetowymi rankingami i porównywarkami. Nie wiesz, kto je przygotowywał, jaką ma wiedzę i doświadczenie. Tylko profesjonalni doradcy kredytowi, którzy mają ogromną wiedzę w zakresie polskiego rynku usług finansowych, mogą udzielić Ci rzetelnej i wartościowej porady. Pamiętaj, że przez źle dobrany kredyt możesz przepłacić nawet dziesiątki tysięcy złotych. Dlatego nie ryzykuj i skorzystaj z profesjonalnej pomocy doradców Habza Finasne.


---
Konsolidacja zobowiązań nie bez powodu jest coraz popularniejszym rozwiązaniem. Znajduje się ona w dużej ilości banków, w związku z czym można spotkać się z bardzo różnorodnymi ofertami.
Jednak tylko jeśli przeprowadzisz ją z pomocą wykwalifikowanych ekspertów Habza Finanse, będzie ona szybkim, bezpiecznym procesem, który pozwoli Ci znacznie zredukować ciążący na Tobie balast. Na powrót zapanujesz nad domowymi finansami i będziesz w stanie nie tylko regularne spłacać raty, ale mieć fundusze na inne wydatki.


Czujesz, że konsolidacja to odpowiedzi krok dla Ciebie?

Chcesz spłacać jedną, wygodną ratę, zamiast wielu wysokich?

Skontaktuj się z nami, a znajdziemy dla Ciebie najlepszą możliwą ofertę!


Nie martw się, że po podpisaniu umowy kredytowej z bankiem zostaniesz pozostawiony samemu sobie. Będziemy Ci chętnie służyli radą i pomocą aż do momentu, kiedy pomyślnie spłacisz ostatnią ratę kredytu.

Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze zadowolenie klientów, a także to, aby wynegocjowane przez nas warunki były dla nich jak najkorzystniejsze. Podchodzimy do trudnych sytuacji życiowych ze zrozumieniem i empatią – nie ma dla nas zbyt ciężkich przypadków czy zbyt skomplikowanych spraw. Dlatego też pomagamy również w pozyskaniu kredytu konsolidacyjnego dla zadłużonych na 144 miesiące oraz kredytu konsolidacyjnego z zabezpieczeniem hipotecznym - okres spłaty do 25 lat.

___________________________________________________________________________________________________________________________

Podsumowując, dzięki kredytowi konsolidacyjnemu na 144 miesiące z Habza Finanse:

• zredukujesz liczbę posiadanych zobowiązań

• zmniejszysz miesięczną ratę

• unikniesz opóźnień w spłacie rat i negatywnych wpisów w BIK

• odciążysz domowy budżet

• w razie potrzeby uzyskasz dodatkową gotówkę na dowolny cel


>>> Skontaktuj się z nami już teraz: telefon - 22 428 48 02, https://habzafinanse.com.pl/kontakt/

Warto zdecydować się na ten krok jak najszybciej, kiedy problemy z terminową spłatą zobowiązań dopiero widnieją na horyzoncie. Jednak nawet jeśli jesteś już w kiepskiej sytuacji – wciąż możesz wyjść z zadłużenia i pozbyć się ciążących na Tobie długów. Droga do wolności od zadłużenia może być krótsza niż myślisz, o ile zaufasz doświadczonym specjalistom.

___________________________________________________________________________________________________________________________### Przeczytaj niektóre opinie dotychczasowych klientów, którzy skorzystali z pomocy Habza Finanse w zakresie wyboru kredytu konsolidacyjnego:


1)
"Serdecznie podziękowania dla Pani Katarzyny Sawickiej z firmy Habza Finanse za ogrom pracy , który włożyła , by uzyskać dla mnie kredyt konsolidacyjny. Krótko o mnie... Ilość wziętych chwilówek doprowadziła mnie do tzw. " ściany”. Mimo tego , że pracuję , kwoty rat znacznie zubożały mój budżet , nie mówiąc o rachunkach domowych, które też trzeba było zapłacić. Pani Kasia wykazała ogromną determinację i zajęła się, moim wcale nie łatwym "przypadkiem". Pomogła mi we wszystkich sprawach , wszystko tłumaczyła i często nawet pocieszała. Cóż więcej mogę dodać .. Anioł nie kobieta !!!!!! Dzięki Niej , mam nowe życie !!!! Polecam i firmę i Panią Kasię Sawicką !!!!"


2)
"Wydawało mi się, że moja sytuacja jest beznadziejna. Nabrałem sporo pożyczek z chwilówek, limity na kartach kredytowych przekroczone, do spłaty raty kredytów długoterminowych. Nie byłem w stanie tego wszystkiego spłacić. I wtedy natrafiłem na reklamę HABZA Finanse. Jeden telefon i ratunek się znalazł. Moją sprawę prowadził pan Łukasz Koński, który rzetelnie przedstawił mi możliwe rozwiązania. Ostatecznie otrzymałem kredyt konsolidacyjny i odzyskałem płynność finansową. Wiem, że sam bym tego nie dokonał. Dziękuję panie Łukaszu za fachową pomoc . Pozdrawiam i polecam wszystkim, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej."


3)
"W pełni profesjonalne podejście. Moim opiekunem był p. Mateusz Strzeżek. Miły, sympatyczny, rzetelny, całkowicie zaangażowany, cierpliwy i wytrwały. Od pierwszej rozmowy budzi zaufanie. Na spokojnie, od początku do końca pewny, że wszystko się uda, podejmował kolejne działania. Ostatecznie konsolidacja pozabankowych pożyczek zakończyła się sukcesem, zamieniając się w jeden, rozsądny kredyt. W 100 % polecam firmę Habza Finanse, której pracownicy udowadniają, że nie ma sytuacji bez wyjścia."


4)
"Polecam P.Romana Gutowskiego-profesjonalizm,rzetelność,uczciwość,dyspozycyjność 24godz/dobę,pochylenie się nad klientem-b.trudna konsolidacja załatwiona w ciągu 3-ch dni po złożeniu dokumentów"


5)
"Bardzo dziękuje pani Marcie Dworak za uzyskana pomoc. Bylem w dramatycznej sytuacji, zawalony chwilowkami, potrzebowalem szybko skonsolidować swoje kredyty. Pani Marta pomogla szybko i skutecznie, polecam i dziękuje Maciej"


6)
"Z całego serca dziękuję firmie Habza Finanse i Pani Marcie Dworak za pomoc w wyrwaniu się z pętli chwilówek. Udało się skonsolidować kredyty bankowe i chwilówki i wyjść z problemów. Bardzo polecam!"


7)
"Dziękuję bardzo Panu Marcelemu Kwaśniewskiemu , za pomoc i cierpliwość do mojej osoby. Dzięki Panu mogłam spłacić największy pożar jakim były chwilówki, wiem ,że to jeszcze nie koniec naszej współpracy. Z całego serca dziękuję i będę Pana z czystym sercem polecać."

=== >>> Więcej opinii w Google#############################################################################################################################

Setki pozyskanych kredytów i zadowolonych klientów mówią same za siebie – doradcy Habza Finanse wiedzą, jak postępować i do których banków się zwracać, aby rozwiązać problemy klientów i pomóc im wyjść na prostą. Dołącz do tego szczęśliwego grona i skonsoliduj utrudniające Ci życie zobowiązania.


Spłacanie wielu różnych kredytów i pożyczek wiąże się z dużym obciążeniem – nie tylko czysto finansowym, ale także mentalnym. Zadłużenie wywołuje poczucie stresu i napięcia, a często również konflikty z najbliższymi.
Nie ryzykuj i jak najszybciej podejmij kroki, aby rozwiązać ten problem. Kredyt konsolidacyjny wyeliminuje konieczność wykonywania wielu płatności miesięcznie (i pamiętania o nich). Zamiast tego wystarczy, że uregulujesz jedną ratę, której wysokość zostanie dopasowana tak, abyś nie musiał martwić się o posiadanie wystarczającej ilości środków na ten cel.


Wydaje Ci się, że Twoje długi są zbyt wysokie, abyś mógł kiedykolwiek się z nimi uporać i nigdy nie zdołasz ich spłacić? Zamiana ich na kredyt konsolidacyjny sprawi, że ich uregulowanie stanie się rzeczywistością. Nawet jeśli myślisz, że znajdujesz się w sytuacji bez wyjścia, to nasi doradcy zrobią wszystko, aby Ci pomóc.


!!!
Dlatego też nie wahaj się z nami skontaktować!
Możesz to zrobić telefonicznie bądź e-mailowo, a także wypełnić internetowy wniosek.

Pamiętaj – nie czekaj, aż sytuacja się pogorszy! Korzystne rozwiązanie trapiących Cię problemów finansowych jest w zasięgu Twojej ręki, o ile zrobisz w tym kierunku pierwszy krok.

Zapytaj o kredyt konsolidacyjny dla Ciebie!

Twój ekspert kredytowy.
Marta Wasiłowska
602 - pokaż numer telefonu -
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Na Lento.pl od 19 sie 2013
Konto firmowe
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Inni oglądali:

Kredyty i pożyczki bez przedpłat. Dojazd do klienta
Kredyty i pożyczki bez przedpłat. Dojazd do klienta
Warszawa
Piątek, 30 Wrzesień, 2022  12:24
Prywatna pożyczka konsolidacyjna lub gotówkowa bez BIK !
Prywatna pożyczka konsolidacyjna lub gotówkowa bez BIK !
Kraków
Piątek, 30 Wrzesień, 2022  18:39
POŻYCZKI PRYWATNE ! ODDŁUŻANIE ! CAŁA POLSKA !
POŻYCZKI PRYWATNE ! ODDŁUŻANIE ! CAŁA POLSKA !
Kraków
Piątek, 30 Wrzesień, 2022  15:19
Kredyt gotówkowy - ️ online - ️bez zabezpieczeń
Kredyt gotówkowy - ️ online - ️bez zabezpieczeń
Warszawa
Poniedziałek, 26 Wrzesień, 2022  11:15
SUPER OFERTA ! Prywatna pożyczka gotówkowa do 100000zł
SUPER OFERTA ! Prywatna pożyczka gotówkowa do 100000zł
Kraków
Piątek, 30 Wrzesień, 2022  18:39
UWAGA ! POŻYCZKI PRYWATNE ! ODDŁUŻANIE ! CAŁA POLSKA !
UWAGA ! POŻYCZKI PRYWATNE ! ODDŁUŻANIE ! CAŁA POLSKA !
Kraków
Piątek, 30 Wrzesień, 2022  18:39
Pożyczka u notariusza od 20.000, bez przedpłat! CAŁY KRAJ
Pożyczka u notariusza od 20.000, bez przedpłat! CAŁY KRAJ
Kraków
Środa, 21 Wrzesień, 2022  11:24
Pożyczka prywatna bez sprawdzania baz oraz BIK do 50 tyś !
Pożyczka prywatna bez sprawdzania baz oraz BIK do 50 tyś !
Kraków
Piątek, 30 Wrzesień, 2022  15:22
Konsolidacja chwilówek | Kredyt bankowy na spłatę chwilówek
Konsolidacja chwilówek | Kredyt bankowy na spłatę chwilówek
Warszawa
Poniedziałek, 26 Wrzesień, 2022  11:15
Kredyt bez zdolności kredytowej
Kredyt bez zdolności kredytowej
Warszawa
Poniedziałek, 26 Wrzesień, 2022  11:15

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków