Kredyt dla firm online | Warszawa | Dla firm z całej Polski

Odświeżone: Poniedziałek, 26 Wrzesień, 2022  11:15
  • Kategoria: Usługi / Usługi finansowe

Opis oferty:

Kredyt dla firm online | Warszawa | Dla firm z całej Polski.

Z pomocą Habza Finanse uzyskasz korzystny kredyt firmowy, dzięki któremu poprawisz swoją sytuację finansową lub będziesz w stanie zainwestować w rozwój firmy.

Prowadzisz własną firmę i potrzebujesz dodatkowych funduszy?
Nie chcesz przepłacać ani tonąć w morzu formalności?

Trudności z wypłacaniem wynagrodzeń, regulowaniem składek i podatków mogą szybko doprowadzić do przestoju w działaniu firmy. Podobne kłopoty może spowodować niemożliwość zakupu niezbędnych towarów i surowców. Co więcej, takie problemy mogą przydarzyć się każdej firmie, niezależnie od tego, jak dobrze jest zarządzana.
Ciężka sytuacja gospodarcza może spowodować zatory finansowe w płatnościach od kontrahentów oraz mniejsze zainteresowanie ze strony klientów. Utrzymanie płynności finansowej staje się wtedy dużym wyzwaniem, niemożliwym do pokonania bez uzyskania dodatkowych środków.
Samodzielne wnioskowanie o kredyt dla firm może być nie tylko nieopłacalne, żmudne i czasochłonne, ale też nieskuteczne. Zwracając się o pomoc do Habza Finanse, możesz liczyć na wsparcie wykwalifikowanych specjalistów i minimum formalności.

Banki mają w swoich ofertach wiele różnorodnych rodzajów kredytów dla firm, skrojonych pod różne cele i potrzeby. Pomożemy Ci między innymi w pozyskaniu:
• kredytu obrotowego
• kredytu inwestycyjnego
• kredytu dla spółki
• kredytu na start.

Nie wiesz, jaki rodzaj kredytu byłby dla Ciebie najbardziej odpowiedni?
Żaden problem – skontaktuj się z nami, a doświadczony doradca przeanalizuje Twoją sytuację i doradzi Ci, co będzie w Twojej sytuacji najkorzystniejsze.
Sądzisz, że nie uzyskasz pozytywnej decyzji kredytowej, na przykład z uwagi na niskie dochody?
Wieloletnie doświadczenie w branży i szerokie kwalifikacje naszych doradców pozwalają nam osiągać wysoką skuteczność. Z nami nie musisz martwić się o odmowę od banku! Znajdziemy dla Ciebie najlepszą możliwą ofertę kredytu i zredukujemy formalności do minimum, tak aby oszczędzić Twój czas i nerwy.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Wiemy, że potrzeby i możliwości każdej firmy są inne, dlatego kładziemy szczególny nacisk na to aby nie stosować utartych schematów. Rzetelna analiza sytuacji finansowej każdego klienta pozwala nam dopasować parametry kredytu tak aby był on jak najbardziej korzystny i najłatwiejszy do spłaty.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, w związku z czym nie pobieramy żadnych przedpłat. Cały proces pozyskiwania kredytu jest całkowicie transparentny. Z chęcią odpowiemy na jakiekolwiek pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości – także już po otrzymaniu przez Ciebie pozytywnej decyzji kredytowej i podpisaniu umowy.
Kredyt dla firm z Habza Finanse to:
• elastyczny okres spłaty;
• wysoka suma kredytu;
• wygodne, łatwe do spłaty raty;
• wsparcie profesjonalistów na każdym etapie pozyskiwania i spłaty kredytu.

Potrzebujesz opłacalnego kredytu obrotowego na maksymalnie kilka lat, a może korzystnego kredytu inwestycyjnego na kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt?
Możemy Ci pomóc!

Dzięki elastycznemu okresowi spłaty możesz regulować kredyt w takim tempie, jakie jest dla Ciebie najlepsze.
Finansowanie bieżącego działania firmy, a także jej rozwoju, potrafi być bardzo kosztowne. Kredyt firmowy z Habza Finanse będzie dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości – nie musisz się więc martwić, że nie będziesz w stanie pokryć swoich wydatków.
Wynegocjujemy dla Ciebie wygodne, łatwe do spłaty raty, których terminowa spłata nie będzie żadnym wyzwaniem. Dzięki temu pozyskasz potrzebne środki bez dużego obciążania swojego comiesięcznego budżetu.

Doradcy Habza Finanse posiadają kontakty na szczeblach decyzyjnych w bankach, co pozwala im na osiąganie dla swoich klientów doskonałych rezultatów. Dzięki temu możemy uzyskać dla Ciebie pozytywną decyzję kredytową tam, gdzie przy samodzielnym składaniu wniosku czekałaby Cię odmowa!
Chcesz wziąć korzystny kredyt obrotowy, ale nie wiesz, gdzie się zwrócić, aby uzyskać go na najlepszych możliwych warunkach?
Doradcy Habza Finanse z chęcią pomogą Ci znaleźć korzystną ofertę.

Kredyt obrotowy uzyskany z naszą pomocą możesz przeznaczyć na dowolny cel związany z bieżącą działalnością firmy, taki jak:
• wypłacenie wynagrodzeń pracownikom;
• opłacenie składek i podatków;
• uregulowanie zobowiązań wobec kontrahentów, rat innych kredytów;
• zakup towarów i surowców koniecznych do prowadzenia działalności.

Utrata płynności finansowej może szybko doprowadzić do upadku firmy. Zatory finansowe kontrahentów, załamanie rynku, kryzys gospodarczy czy tymczasowy spadek zainteresowania produktami lub usługami Twojej firmy nie muszą jednak utrudnić jej działania. Wystarczy, że zdecydujesz się na korzystny kredyt obrotowy.
Ten rodzaj kredytu może zostać udzielony w formie linii kredytowej, dzięki czemu uzyskasz dostęp do dodatkowych środków bezpośrednio w formie dodatkowego limitu na Twoim koncie. Jego wysokość będzie ustalana w zgodzie z możliwościami finansowymi, a także potrzebami Twojej firmy.
Nie potrzebujesz funduszy na pokrycie bieżącej działalności, a za to niezbędne są Ci dodatkowe środki, aby rozwinąć firmę?

Chcesz zrobić wielki krok do przodu, ale firma nie generuje wystarczających zysków?
Również możemy Ci pomóc!

Kredyt inwestycyjny z Habza Finanse to doskonały sposób na sfinansowanie nawet najbardziej ambitnych projektów.
Nowe rozwiązania technologiczne, patenty, maszyny, pojazdy czy nieruchomości – to tylko niektóre z celów inwestycyjnych, które mogą być zbyt wymagające finansowo, aby można je było zrealizować tylko i wyłącznie ze środków własnych.

Z naszą pomocą możesz pozyskać nawet do 1 000 000 złotych, przy minimalnym wkładzie własnym i maksymalnie ograniczonych formalnościach. Kredyt inwestycyjny to jeden z bardziej złożonych i czasochłonnych kredytów firmowych – zwracając się o pomoc do specjalisty, oszczędzasz zarówno swój czas, jak i pieniądze.
Decydując się na kredyt inwestycyjny z Habza Finanse, możesz liczyć na:
• długi okres spłaty – do maksymalnie 25 lat;
• szybkie i sprawne uzyskanie decyzji kredytowej;
• pomoc wykwalifikowanych ekspertów.

Przetrwanie na rynku bez ciągłego rozwoju może być bardzo trudne, zwłaszcza jeśli konkurencyjne firmy aktywnie inwestują. Utrata klientów i obniżenie dochodów jest w takiej sytuacji realną możliwością. Nawet jeśli obecnie znajdujemy się na szczycie, nie możemy spoczywać na laurach. Dzięki inwestycjom nie tylko nie pozostaniemy w tyle, ale również będziemy mogli liczyć na zwiększone zyski.
Kredyt dla spółek również może znaleźć się na wyciągnięcie Twojej ręki, jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej pomocy.
Jesteśmy w stanie pozyskać finansowanie nawet w najtrudniejszych sytuacjach, nie musisz więc obawiać się, że odmówimy zajęcia się Twoją sprawą.
Twoja spółka działa już od co najmniej roku i posiada dokumenty rejestrowe? Z naszym wsparciem możesz wziąć opłacalny kredyt, dopasowany indywidualnie do Twoich celów, sytuacji finansowej i branży, w której działasz.

Kredyt dla spółek może zostać zabezpieczony dowolnym mieniem, które ma odpowiednią wartość. Dzięki temu możesz liczyć na większe sumy i korzystniejsze warunki kredytu. Dodatkowe środki możesz przeznaczyć na jakikolwiek cel związany z prowadzoną działalnością.
Dopiero rozpoczynasz własną działalność gospodarczą i potrzebujesz kredytu, aby zacząć zarabiać lub zwiększyć dochody?

Widzisz, że banki wymagają minimum 12 miesięcy prowadzenia działalności i obawiasz się, że nie otrzymasz potrzebnych środków?
Z Habza Finanse szybko i bezpiecznie pozyskasz potrzebne fundusze!
Wynajem przestrzeni biurowej, pojazdy i paliwo, wynagrodzenia dla pracowników, towar czy surowce – te wydatki mogą okazać się niezbędne aby firma przynosiła zyski, ale są szczególnie trudne do poniesienia na początku prowadzenia działalności. Z naszym wsparciem uzyskasz opłacalny kredyt na start, dostępny dla firm działających przez okres krótszy niż 12 miesięcy, a nawet takich, które dopiero znajdują się w fazie planowania i jeszcze nie zostały oficjalnie zarejestrowane.
Wielu Polaków marzy o zmianie „etatu” na własną działalność, ale na przeszkodzie stoi brak środków finasowych. Dzięki kredytowi na start wynajmiesz lokal, opłacisz rachunki, zakupisz niezbędne licencje, towar czy usługi i wiele, wiele innych, spełniając tym samym swoje marzenia o niezależności i byciu własnym szefem.
Jesteśmy pośrednikiem kredytowym z wieloletnim doświadczeniem w branży, a nasi doradcy do osoby posiadające ogromną wiedzę i umiejętności. Najlepszym potwierdzeniem naszych kompetencji są liczne pozytywne komentarze i opinie od klientów, którym pomogliśmy ustabilizować swoją sytuację finansową i pozyskać potrzebne środki.
Samodzielne poszukiwanie idealnej oferty kredytu, a później jego pozyskanie, to znacznie większe wyzwanie niż mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać – zwłaszcza w przypadku kredytów firmowych. Ostatecznie może się okazać, że niepotrzebnie przepłacimy na kredycie, bądź zmarnujemy sporo czasu tylko po to aby otrzymać od banku decyzję kredytową. Skontaktuj się z nami, a unikniesz takich
problemów!
Jak przebiega współpraca z naszą firmą?
Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, w pierwszej kolejności przeprowadzimy dokładną analizę Twojej sytuacji finansowej.
Następnie na jej podstawie wyszukamy dla Ciebie idealną ofertę, z niskim oprocentowaniem i korzystnymi, wygodnymi warunkami spłaty.
Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku, a następnie podpisanie umowy kredytowej i wypłacenie środków.
Cały proces przeprowadzamy szybko i sprawnie.
Potrzebujesz funduszy na utrzymanie płynności finansowej, rozwój, a może dopiero zaczynasz przygodę z prowadzeniem własnej działalności?

Wiedza, doświadczenie, kwalifikacje i szeroka sieć kontaktów sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom. Kredyt dla firm z Habza Finanse może być doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli:
• już prowadzisz własną firmę lub planujesz jej założenie;
• potrzebujesz funduszy na bieżące wydatki lub rozwój;
• nie chcesz niepotrzebnie przepłacać;
• zależy Ci na czasie i ograniczeniu formalności;
• chcesz mieć pewność, że Twoja sprawa będzie w dobrych rękach.

Współpracujemy zarówno z niewielkimi, średnimi, jak i dużymi firmami z różnych branż, w związku z czym możesz mieć pewność, że będziemy w stanie Ci pomóc, niezależnie od rozmiaru i rodzaju prowadzonej działalności.

Przytrafiły Ci się przejściowe problemy finansowe i obawiasz się, że spotkasz się z negatywną odpowiedzią od banku?
Kojarzysz zaciąganie kredytu firmowego ze stosem papierów, stresem i szeregiem niepotrzebnych formalności?
Może już odrzucono Twój samodzielnie złożony wniosek?
Dalsze wnioskowanie o kredyt bez profesjonalnego wsparcia może tylko pogorszyć Twoją sytuację. Nie czekaj i zasięgnij porady specjalisty! Z naszą pomocą szybko i bezproblemowo zgromadzisz wszystkie dokumenty niezbędne do złożenia wniosku o kredyt, a nasi doradcy wezmą na siebie wszystkie możliwe formalności, tak aby Twój czas mógł być lepiej spożytkowany – na przykład na zarządzanie firmą i dbanie o jej prawidłowe funkcjonowanie.

Nie musisz obawiać się, że nasza pomoc skończy się z momentem podpisania umowy kredytowej. Będziemy do Twojej dyspozycji nie tylko podczas procesu pozyskiwania pozytywnej decyzji kredytowej, ale także przez cały okres spłaty kredytu.

Obsługujemy klientów z całej Polski. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, e-mailowo bądź złożyć wniosek na naszej stronie internetowej. Zdalna obsługa kredytu jest nie tylko szybka i wygodna, ale również pozwala na zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa. Naszym priorytetem jest bowiem działanie szybko, sprawnie, skutecznie i bezpiecznie, tak aby sprostać wszelkim oczekiwaniom.
Tak więc nie czekaj, a jak najszybciej zadzwoń, napisz lub wypełnij wniosek aby otrzymać wymarzony kredyt dla firm!

Twój ekspert kredytowy.
Marta Wasiłowska
602 - pokaż numer telefonu -
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Na Lento.pl od 19 sie 2013
Konto firmowe
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Inni oglądali:

Trudne kredyty dla firm
Trudne kredyty dla firm
Warszawa
Poniedziałek, 12 Wrzesień, 2022  10:45
POŁĄCZ KREDYTY W JEDNO ZOBOWIĄZANIE obniż ratę bez PROWIZJI
POŁĄCZ KREDYTY W JEDNO ZOBOWIĄZANIE obniż ratę bez PROWIZJI
Siedlce
Czwartek, 07 Lipiec, 2022  06:47
Konsolidacja chwilówek, zmniejszenie sumy rat, oddłużanie,
Kraków
Czwartek, 26 Maj, 2022  20:04
Oferuje pozyczki i inwestycje prywatne. Usługi prywatne.
Oferuje pozyczki i inwestycje prywatne. Usługi prywatne.
Choceń
Poniedziałek, 12 Wrzesień, 2022  22:03
Trudne kredyty bez wizyty w banku i bez przedpłat
Warszawa
Poniedziałek, 03 Październik, 2022  10:03
Szybkie pożyczki oddłużeniowe. Bez BIK/KRD z komornikiem.
Szybkie pożyczki oddłużeniowe. Bez BIK/KRD z komornikiem.
Wołów
Środa, 28 Wrzesień, 2022  14:02
S.O.S. kredytowe
Katowice
Niedziela, 05 Czerwiec, 2022  20:10
Pożyczki DiM - najszybsza gotówka w regionie.
Pożyczki DiM - najszybsza gotówka w regionie.
Łódź
Poniedziałek, 18 Lipiec, 2022  10:12
Oddłużanie chwilówek - docelowo 1 rata!
Oddłużanie chwilówek - docelowo 1 rata!
Łódź
Środa, 28 Wrzesień, 2022  08:37
Spłacimy Twoje Chwilówki!
Spłacimy Twoje Chwilówki!
Kielce
Czwartek, 29 Wrzesień, 2022  11:45

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków