Korepetycje, nauka j. angielskiego online!

Dodane: Poniedziałek, 18 Styczeń, 2021  20:05
  • Kategoria: Usługi / Nauka i Szkolenia
  • Cena: 50 zł

Opis oferty:

Doświadczony lektor z pasją do języka! Przygotowywanie do egzaminu ósmoklasisty bądź maturalnego z języka angielskiego, korepetycje, zajęcia wakacyjne, poprawienie zdolności językowych przed wyjazdem za granicę lub na potrzeby pracy zawodowej, przygotowanie do międzynarodowych egzaminów językowych, takich jak FCE czy CAE, jak również innych na poziomie od zera do C2.
Studiowałem Nauczanie języka angielskiego w kolegium nauczycielskim UW, dzięki czemu jestem dydaktycznie oraz merytorycznie przygotowany do pracy zarówno z dziećmi, nastolatkami, jak i z osobami dorosłymi.
W przeszłości współpracowałem z różnymi szkołami jęzkowymi prowadząc grupy dzieci, młodzieży oraz dorosłych, np. dedykowany kurs j. angielskiego prowadzony dla urzędników Agencji Restruktyryzacji i Modernizacji Rolnictwa. Posiadam również dwa certyfikaty językowe wydane przez British Council z ramienia Cambridge University (B2 oraz CAE).
Mam duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji oraz przygotowywaniu do egzaminów, takich jak matura językowa, zarówno w przypadku osób dorosłych jak i dzieci w każdym wieku.
Jestem osobą cierpliwą, rzetelną, dobrze zorganizowaną oraz wymagającą, a co najważniejsze potrafiącą zaszczepić pasję do nauki języka.
Cena zajęć wynosi 50 zł za godzinę zegarową. Zajęcia odbywają się online poprzez platformy takie jak Skype czy Whatsapp, obejmują 60 lub 90 minut lekcji oraz są oparte na konwersacjach oraz ćwiczeniach językowych online z gramatyki, słuchania, czytania czy słownictwa. W razie wszelkich pytań zachęcam do kontaktu przez telefon bądź e - mail.
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Aleksander Mazurek
Na Lento.pl od 18 kwi 2015
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków