Kierowca kat. C - UMOWA O PRACE

Dodane: Środa, 29 Maj, 2019  14:27
  • Kategoria: Dam pracę / Kierowca / kurier
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: LEVEL WORK

Opis oferty pracy:

Poszukiwany kierowca kat. C

Zakres obowiązków:
• dostawa art. spożywczych do 12 punktów gastronomicznych na terenie Warszawy i okolic
• dbanie o poprawne relacje z odbiorcami

Wymagania:
• prawo jazdy kat. C
• książeczka sanepidowska lub gotowość do wyrobienia
• dyspozycyjność i sprawność fizyczna

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• nowe samochody wyposażone w windę
• pracę od poniedziałku do piątku w godz.04:00-12:00 lub 5:00-13:00 (8 h dziennie)
• stałe i stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat

Wyślij CV poprzez portal!

LEVEL WORK AGENCJA HR nr Certyfikatu 17663