Kierowca kat. B - 30-35zł/h brutto - praca dodatkowa

Dodane: Środa, 21 Sierpień, 2024  07:31

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Transport / Spedycja
  • Forma pracy:Dodatkowa
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Pracodawca: Holding1 - Grupa Express

Opis oferty pracy

Holding1 to grupa kapitałowa, w którą wchodzą takie spółki jak PGD, Traficar, Express Car Rental, Workeo, Megapolis i wiele innych. Każda spółka ma za zadanie ułatwiać życie i zapewniać usługi bez stresu, bez nadmiernych emocji – prosto do celu.

Dołącz do grona pracowników Holding1 i rozwijaj z nami nowe linie biznesowe pracując elastycznie w jednej z największych organizacji w Polsce.

W związku z rozwojem nowego projektu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kurier - Dostawca Zakupów.

Magazyn - miejsce początkowe i końcowe pracy znajduje się w Marysinie, ul. Akwarelowa 6

Oferujemy

-Wynagrodzenie uzależnione od ilości dostarczonych zamówień - 30-35zł/h brutto

-Pracę w oparciu o umowę zlecenie lub B2B

-Zniżki na produkty Grupy Express

-Niezbędne narzędzia pracy

-Pakiet sportowy

Obowiązki

-Przygotowywanie zakupów oraz dostarczanie ich do klientów na terenie Warszawy

-Zakupy dostarczane są samochodem Renault Master w zabudowie chłodni

Wymagania:

-Posiadasz prawo jazdy kategorii B przynajmniej rok

-Jesteś dyspozycyjny w tygodniu i/lub w weekendy - praca od poniedziałku do soboty w godzinach 4:45-14/13:45-23 - możliwość pracy w wybrane dni tygodnia
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Warszawa w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Transport / Spedycja

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Na Lento.pl od 25 sty 2017
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków