Kameralny hoteik dla Twojego psiaka

Dodane: Piątek, 22 Styczeń, 2021  07:22
  • Kategoria: Usługi / Usługi dla zwierząt
  • Cena: 70 zł

Opis oferty:

Każdemu z nas zdarzają się sytuacje, kiedy nie jesteśmy w stanie zapewnić odpowiedniej opieki dla swojego czworonoga - obowiązkowe delegacje w pracy, choroba, rodzinna uroczystość czy po prostu wyjazd, który dla pupila jest zbyt stresujący. Rozwiązaniem jest hotelik dla zwierząt. Pies szybko wyczuwa intencje człowieka - czując przyjazne i spokojne nastawienie nowego opiekuna uspokaja się, nie wpadając w panikę tuż po odjeździe właścicieli. Ponadto socjalizacja z innymi psami i ludźmi pozytywnie wpływa na rozwój i zachowanie psa, zwłaszcza młodego. Jednak nie warto powierzać psa przypadkowej osobie.

Wybierając nasz hotelik oddajesz swojego pupila pod opiekę osoby, która szkoleniem psów i opieką nad nimi zajmuje się od lat, a swoje kompetencje potwierdza nie tylko wpisem na stronie, ale i osiągnięciami szkoleniowymi, a ponadto wciąż poszerza swoją wiedze uczestnicząc w szkoleniach i seminariach.
Przez nasze ręce "przewinęło się" sporo psów. I naszych, i tych, które szkolimy, i tych, które goszczą u nas podczas nieobecności właściciela, i tych, które uczą się u nas życia w ludzim świecie i oczekują na swojego człowieka. Każdy z nich, oprócz wspomnień, pozostawia po sobie nowe doświadczenie, umiejętność pracy z różnymi psami.

Jesteśmy kameralnym, domowym hotelikiem, ukierunkowanym na małe psiaki, chociaż doraźnie przyjmujemy i te większe gabarytowo. Z zasady jednak nie przekraczamy granicy 3 przyjętych hotelowiczów - po to, żeby móc faktycznie każdemu z nich zapewnić opiekę i indywidualne podejście, nie tylko o tym napisać. Psy są traktowane jak domownicy - poruszają się swobodnie po mieszkaniu, wychodzą na spacery, śpią z nami, najczęściej dosłownie :) Zawsze mogą liczyć na potrzebną im w danym momencie dawkę pieszczot lub odwrotnie, wyciszenia i samotności.
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa / Praga Pn
Aga
Na Lento.pl od 22 paź 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków