Junior recruiter z angielskim praca Warszawa

Dodane: Wtorek, 09 Lipiec, 2019  12:33
  • Kategoria: Dam pracę / Kadry
  • Forma pracy:Część etatu
  • Umowa:Inna
  • Pracodawca: Prowork PL

Prowork. PL EDU & MED recruitment, agencja doradztwa personalnego w Warszawie zatrudni dynamiczną osobę z biegłym angielskim na stanowisko Młodszy rekruter do pracy przy projektach rekrutacyjnych w obszarze Edukacja i Opieka medyczna. Wymagana biegła znajomość angielskiego, mile widziani kandydaci dwujęzyczni ( bilingual Polish& English) i umiejętność samodzielnej pracy zarówno w kontaktach z klientami jak i kandydatami w trakcie procesu rekrutacyjnego. Oferowane elastyczne godziny pracy ok. 20 godzin tygodniowo/ możliwość połączenia pracy ze studiami. Zatrudnienie pilnie od zaraz lub do ustalenia.
Obowiązki: prowadzenie projektów rekrutacyjnych z obszaru: Edukacja i Opieka medyczna
aktywne poszukiwanie kandydatów z zastosowaniem różnych metod rekrutacji,
przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych,
budowanie relacji z kandydatami i klientem zewnętrznym,
asystowanie w całym procesie rekrutacyjnym end to end.
Biegła znajomość angielskiego, mile widziane osoby dwujęzyczne
Wykształcenie min licencjat lub osoba kończąca studia (kierunki lingwistyczne, zarządzanie, HR, inne)
gotowość do uczenia się i rozwoju zawodowego
umiejętność nawiązywania oraz utrzymywania pozytywnych relacji z klientami i kandydatami miłe widziane doświadczenie w rekrutacji kandydatów w różnych kanałach i doświadczenie w rekrutacji stanowisk językowych – mile widziane lub gotowość do uczenia się.
zatrudnienie ok. 20 godz tygodniowo, możliwość uczenia się i samodzielnej pracy przy projektach rekrutacyjnych. Wynagrodzenie do ustalenia.
Rozpocznij karierę w rekrutacji! W przypadku zainteresowania praca na stanowisku Młodszy rekruter / Junior recruiter prosimy o rejestrację na www.prowork.pl i dołaczenie swojego CV.

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Anna Kaczorowska
Na Lento.pl od 09 wrz 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń