j. angielski native - tłumaczenia, redagowanie

Dodane: Piątek, 22 Maj, 2020  19:09
  • Kategoria: Usługi / Tłumaczenia
  • Cena: 25 zł

Opis oferty:

Witam! Nazywam się Philip i jestem dwujęzycznym tłumaczem freelancerem języka polskiego i angielskiego, a także absolwentem Stosunków Międzynarodowych i pracownikiem służby cywilnej, obecnie przebywającym w Warszawie. Tłumaczenie stało się dla mnie czymś więcej, niż tylko przekształcaniem morfemów z jednego wyjścia lingwistycznego na drugie - jest subtelną grą odkrywania niuansów i znaczeń idących ponad neuronalnymi granicami. Jest to bardzo osobisty proces, który daje mi możliwość dotarcia do każdej z moich tożsamości, reprezentowanych przez moje dwa języki ojczyste.
W ciągu ostatnich 5 lat regularnie wykonywałem tłumaczenia freelancerskie, obejmujące adaptacje scenariuszy dla teatru, firmowe strony internetowe i katalogi, prace naukowe z dziedziny nauk humanistycznych, a także CV i wnioski grantowe. Zachęcam do współpracy!

Moje portfolio można obejrzeć pod adresem https://useme.com/pl/roles/contractor/philipg,77355/

Możliwość wykonania usługi ekspresowo (1-2 dni), w celu wyceny proszę o kontakt :) . Ogólnie za tłumaczenie zakładam 1800 znaków ze spacjami na stronę, 25 zł za stronę. Redagowanie 15zł od strony. Ceny podane w netto.
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Philip
Na Lento.pl od 22 maj 2020
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń