Hiszpański w Warszawie lub w Hiszpanii + Online na żywo

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Wtorek, 01 Październik, 2019  20:34
  • Kategoria: Usługi / Nauka i Szkolenia
  • Cena: 840 zł

Opis oferty:

Kursy języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach, czas trwania 1 semestru 1 miesiąc (w wakacje 4 razy w tyg. po 4 lekcje). Po wakacjach - zajęcia dwa razy w tygodniu po 2 lekcji (1 lekcja - 45 minut). 1 semestr to 60 lekcji.

Trwają zapisy, są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy.

Przyjdź na test określający twoją znajomość języka w godz. 8.00 - 21.00 do naszej siedziby przy ul. Marszałkowskiej 2 lok. 6.
Jeśli połączysz kurs językowy w Warszawie z kursem językowym za granicą (dowolny kraj i termin), to uzyskasz 10% rabatu na kurs wyjazdowy. To okazja aby sprawdzić nabyte w LEXIS umiejętności językowe w praktyce.

Ceny semestralnych kursów językowych w grupach 4-8 osobowych w Warszawie - bardzo tanio:
Cena za jeden semestr wynosi: poziomy od A1 do B1 : 840,00 zł (studenci/uczniowie mają 5% rabatu) przy jednorazowej płatności przed rozpoczęciem kursu - 5% rabatu. Studenci/uczniowie przy wpłacie jednorazowej - 756,00 zł (przy tej kwocie lekcja kosztuje tylko 12,60 zł.)

Cena za jeden semestr wynosi: poziomy od B2 do C1: 900,00 zł (studenci/uczniowie mają 10% rabatu) przy jednorazowej płatności przed rozpoczęciem kursu. Koszt po rabacie to jedynie 810,00 zł.

Cena za jeden semestr z native speakerem wynosi: poziom C2: 1200,00 zł (studenci/uczniowie mają 10% rabatu) przy jednorazowej płatności przed rozpoczęciem kursu. Koszt po rabacie to jedynie 1080,00 zł.

Możliwe są także zajęcia w wirtualnej klasie - przychodzisz na zajęcia do Szkoły LEXIS lub uczestniczysz online (jesteś członkiem realnej grupy - widzisz, słyszysz wszystkich uczestników kursu wybranego języka, wykonujesz polecenia nauczyciela, materiały audio wideo oraz tablicę widzisz na części swojego ekranu).

W Hiszpanii i Ameryce Południowej - kursy, obozy młodzieżowe - wyjazd na dowolną liczbę tygodni. W LEXIS zarezerwujesz kurs, zakwaterowanie, przelot i ubezpieczenie.

Więcej na naszej stronie: http://www.lexis.edu.pl/hiszpanski_kursy_hiszpanskiego_warszawa.htm

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa / Śródmieście
LEXIS
Na Lento.pl od 21 sie 2015
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń