GOTÓWKOWY KREDYT SAMOSPŁACALNY Z PRAEBEO INVEST

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Wtorek, 07 Sierpień, 2018  09:25
  • Kategoria: Usługi i firmy / Usługi finansowe

Opis oferty:

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu pierwszą w Polsce ofertę Gotówkowego Kredytu Samospłacalnego.

KREDYT Z DOFINANSOWANIEM 600+

Dzięki Programowi Inwestycyjnemu 600+ mogą Państwo otrzymać kredyt w gotówkowy w wysokości do 45.000 zł, który spłaci się w całości dzięki Programowi 600+

Na czym polega Kredyt Samospłacalny?

Praebeo Invest to największa w Polsce wypożyczalnia samochodów działająca na zasadach spółdzielni. Łączymy osoby, które wykorzystując swoją zdolność kredytową zakupują pojazdy do naszej floty (czerpiąc z tego jednocześnie miesięczny pasywny dochód) z osobami które korzystają z rozwiązań rynku wynajmu długoterminowego pojazdów.

Stając się inwestorem w Praebeo otrzymują Państwo stałe miesięcznie wynagrodzenie w wysokości 600 zł. Pieniądze te są przeznaczone na spłatę Państwa kredytu gotówkowego. Dzięki temu jedna Umowa spłaca drugą. Takie rozwiązanie sprawia, że zaciągnięty kredyt gotówkowy w Banku spłaca się sam, do wysokości raty 600 zł miesięcznie, dzięki podpisanej z Praebeo Umowie Inwestycyjnej 600+.

Posiadają Państwo już kredyt gotówkowy?

To świetnie! Dzięki Programowi Inwestycyjnemu 600+ mogą Państwo ograniczyć swoje miesięczne zobowiązania kredytowe. Dzięki naszej ofercie Państwa miesięczny budżet zasilać będzie dodatkowe 600 zł. Tą kwotę mogą Państwo przeznaczyć na spłatę bieżących zobowiązań kredytowych lub na inne cele.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem naszej infolinii 504 300 701 504 - pokaż numer telefonu - .

Zachęcamy również do kontaktu mailowego. Wystarczy że w odpowiedzi podasz swoje imię, miejsce zamieszkania oraz telefon kontaktowy a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie w celu przedstawienia oferty.


Zestawienie wygenerowane dla kredytu w wysokości 45.000,00 PLN na okres 96 mies.
Oprocentowanie 5,99%
RRSO 6,91%
Rata miesięczna 606,75 PLN
Całkowity koszt kredytu (suma miesięcznych dopłat do rat) = 648 PLN
Rzeczywista rata miesięczna przy skorzystaniu z 600+ = 6,75 PLN
Dzięki dofinansowaniu kredytu 600+ otrzymają Państwo 45.000 zł kredytu gotówkowego, płacąc za niego jedynie 6,75 zł miesięcznie !

Niniejsze wyliczenia oraz parametry mogą się różnić od ostatecznej decyzji banku, tym samym nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami)

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
PRAEBEO
Na Lento.pl od 23 sty 2018
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie