Dyspozycyjny kierowca- praca od zaraz!

Dodane: Czwartek, 09 Maj, 2019  15:18
  • Kategoria: Dam pracę / Kierowca / kurier
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Pracodawca: JAMAL-ICE

Producent i dystrybutor lodu działający na terenie Warszawy poszukuje kandydatów na stanowisko Dostawcy.

Zadania:
- bieżące dostawy,

Oczekiwania:
- znajomość topografii Warszawy,
-prawo jazdy kat. B, dodatkowym atutem będzie umiejętność poruszania się motocyklem/skuterem do 125ccm
- umiejętność pracy w zespole,
- inne przydatne uprawnienia będą dodatkowym atutem,
- zamieszkanie w Warszawie.

Oferujemy:
- prace na pełen etat w systemie ciągłym zmianowym,
- prowizje,
- uczciwe zasady współpracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie mailem CV wraz z listem motywacyjnym i klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres e-mail: @

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Jędrzej Jankowski
Odpowiada szybko
Na Lento.pl od 21 lut 2013
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń