dyrektorów, kierowników, przedstawicieli kancelarii

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Poniedziałek, 20 Lipiec, 2020  11:46
  • Kategoria: Dam pracę / Biuro / Administracja
  • Forma pracy:Dodatkowa
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: KPLOAIRP

Opis oferty pracy:

Jesteśmy Kancelarią Prawniczą Adwokatów i Radców Prawnych z siedzibą główną w Warszawie, skutecznie realizujący sprawy z wszystkich dziedzin i specjalności prawniczych, na terenie całego kraju, prawie od 20 lat.
Obecnie przyjmiemy Dyrektorów i kierowników lokalnych i regionalnych z własnymi grupami sprzedażowymi lub budującym swoje grupy, z całego kraju. Ponadto przyjmiemy przedstawicieli kancelarii oraz windykatorów z terenu całego kraju. Gwarantujemy najwyższe wynagrodzenia prowizyjne w kraju. Realizujemy wszelkiego typu sprawy, nie tylko windykacje i odszkodowania.
Posiadamy topową specjalizację, restrukturyzację zadłużeń indywidualnych i firm, ugody z wierzycielami, wstrzymywanie licytacji, egzekucji. A jak wiadomo niemal każdy człowiek posiada kredyty, pożyczki i kontrahentów, niemal każdą umowę można zmienić na lepsze warunki, nie tylko te z których otrzymujemy odszkodowania, tj. umowy frankowe, w euro, jenach itp. itd które posiadają wiele wad prawnych, niedozwolonych przeliczników i niedozwolonych klauzul umownych itp. itd. Do tego wiele firm i osób indywidualnych ma problem ze spłacaniem umów kredytowych, leasingowych, w bankach, skokach, firmach pożyczkowych czy u wszelkich innych wierzycieli, dlatego mają egzekucje, często już wyznaczone licytacje nieruchomości oraz ruchomości, a my skutecznie ratujemy majątki tych ludzi i firm, skutecznie od prawie 20 lat, na terenie całego kraju, a wciąż jest to rynek nieograniczony klientów, ponieważ nie licząc nieletnich i małej garstki ludzi, nie posiadających żadnych zobowiązań finansowych, ale i przecież nawet dla takich mamy inne usługi prawnicze, z szerokiej i pełnej gamy Naszych usług prawniczych, wszystkich dziedzin i specjalności prawniczych.
Płacimy rekordowe w kraju, prowizje, tj. do 75 % z otrzymanego wynagrodzenia, bez wynagrodzenia etatowego. Duża część naszych Przedstawicieli Kancelarii, osiąga dochody pomiędzy 10 a 40 tysięcy złotych miesięcznie a rekordziści, jeszcze więcej. Wszystko zależny od sposobu pozyskiwania klientów, terenu pozyskiwania oraz stopnia zaangażowania oraz faktu, czy to będzie główna praca/ współpraca, czy jedynie dodatkowa, bo są i takie osoby, które są urzędnikami, nauczycielami itp. itd które dorabiają sobie jedynie po 3-4 tysięcy miesięcznie, działając jedynie lokalnie, polecając Nasz usługi, bez narzędzi reklamowych, ogłoszeniowych, czy medialnych a także internetowych ogólnopolskich lub także międzynarodowych ( wielu polaków emigruje do całego świata, mając nieuregulowane sprawy majątkowe, rodzinne, finansowe, a także karne, dlatego jest to także ogromny rynek klientów i potencjalnych klientów Naszych usług).
Kolejna Nasza oferta z bardzo wielu: Dla osób których długi, wielokrotnie przekraczają stan majątkowy lub nie posiadają majątku a przeszli na renty lub emerytury, a co za tym idzie, ich możliwości spłaty zobowiązań, są obecnie na nierealnym poziomie spłaty, wszystkich zobowiązań nawet w ratach:
-Korzystne upadłości firm oraz upadłości konsumenckie. Uwolnienie od pętli długów, komorników, licytacji oraz nachodzenia wierzycieli i windykatorów, egzekutorów długów.
- Usługi prawnicze, w zakresie: tkz. ,,czyszczenia" rejestrów nie solidnych i nie rzetelnych klientów BIG, KRD, Bankowy Rejestr NKP oraz BIK .
-Sprawy karne: odroczenia, zawieszenia wyroków, warunkowe przedterminowe zwolnienia, przerwy w karze, apelacje, kasacje itp. itd.
OFERTA KANCELARII: PROWADZIMY SPRAWY Z WSZYSTKICH DZIEDZIN I SPECJALNOŚCI PRAWNICZYCH. W tym sprawy karne, cywilne, administracyjne, rodzinne, bankowe itp. itd. Usługi restrukturyzacji firm, programy naprawcze, ochrona prawna firm i ich majątku, ochrona prawna majątku osób indywidualnych, wstrzymywanie licytacji, egzekucji komorniczych-porozumienia z wierzycielami, ugody i porozumienia. Optymalizacja podatkowa. Skup-sprzedaż spółek polskich jak i z rajów podatkowych, zakładanie spółek w Polsce oraz w rajach podatkowych oraz wiele innych usług prawniczych, prawno-gospodarczych.

http://lexoptimum.com.pl/ kancelaria wykonawcza
http://kancelariaradcowska.net.pl/
http://restrukturyzacjafirm.com/
http://doradztwogospodarcze.biz.pl/
http://wstrzymywanielicytacji.pl/
http://skuteczni-adwokaci.pl/
http//biuro-detektywi.com.pl/
http://www.prawnicyvislegis.pl/ kancelaria wykonawcza i podwykonawcza

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Wyślij wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa / Śródmieście
Na Lento.pl od 20 lis 2011
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń