Dyrektor przedszkola

Dodane: Środa, 03 Czerwiec, 2020  09:47
  • Kategoria: Dam pracę / Edukacja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Inna
  • Pracodawca: Zespół szkolno-przedszkolny

Opis oferty pracy:

Mamy ofertę dla energicznego i dynamicznego dyrektora / dyrektora zespołu szkolno- przedszkolnego, aby zbudować niesamowity zespół i być częścią tworzenia oddanej i inspirowanej społeczności. Jeśli masz pasję do pracy z dziećmi, poświęcasz się zapewnieniu najlepszej edukacji i opieki dla studentów, przodujesz w przywództwie w środowisku współpracy i wspierasz pozytywne relacje, chcemy, abyś był częścią naszego zespołu! Jest to nowa szkoła dla dzieci w wieku szkolno-przedszkolnym, położona w Warszawie Placówka powstała, aby wspierać i oferować uczniom kontynuację edukacji do 8 klasy. Od wybranego kandydata oczekujemy praktycznego doświadczenia w pedagogice. Dyrektor jest kluczem do sukcesu zespołu szkolno-przedszkolnego. Utrzymuje relacje z rodzicami, dziećmi, nauczycielami i społecznością. Ta pozycja wymaga wysokoenergetycznej osoby z duchem przedsiębiorczości oraz pasją do edukacji od 3 lat.
OBOWIĄZKI W PRACY:
Praca na cały etat 40 godz. /tydz.
Kierowanie zespołem szkolno-przedszkolnym. Odpowiedzialność za realizację programu nauczania i ogólne funkcjonowanie placówki, rekrutację uczniów, relacje z rodzicami i społecznością, nadzór i rozwój personelu, oraz zarządzanie placówką.
KWALIFIKACJE:
Wymagane jest uzyskanie stopnia licencjata z zakresu wczesnej edukacji, rozwoju dziecka. doświadczenia zawodowego w pracy z małymi dziećmi w wieku od 3 lat, w tym w administracji szkolnej. Znajomość i zgodność z wymogami prawa oświatowego w Polsce, Skuteczne umiejętności organizacyjne i zarządzanie Placówką min. 3 lata Wymagana znajomość obsługi komputera
DOŚWIADCZENIE:
Znajomość zasad i zadań wczesnej edukacji. Wybrany kandydat wykaże wysoki stopień uczciwości, w tym między innymi poufność informacji o firmie, studencie, rodzinie i pracownikach, zgodnie z wymogami zarówno polityki firmy, jak i prawa krajowego. Zrekrutuje wykwalifikowany personel do pomocy.
KORZYŚCI:
Konkurencyjne wynagrodzenie. Ubezpieczenie medyczne, Płatne wakacje, Zniżki na opiekę nad dziećmi. Pomoc edukacyjna. Firma jest pracodawcą zapewniającym równe szanse każdemu do złożenia wniosku.Może również poprosić o referencje. Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018,poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Wyślij wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Wanda
Na Lento.pl od 03 sie 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń