DT/DS PILNIE POSZUKIWANY!! 1,5 letnia mała Kropka

Dodane: Wtorek, 11 Sierpień, 2020  10:39
  • Kategoria: Psy
  • Rasa:Psy bez rodowodu
  • Cena: Za darmo

Opis oferty:

Szukamy DT/DS w spokojnej okolicy, najlepiej z innym psem!!

Kropka trafiła do nas z podwarszawskiej wsi, gdzie żyła w sforze psów bez kontaktu z człowiekiem. Gdy trafiła do domu tymczasowego w mieście kompletnie nie potrafiła się odnaleźć - nie jadła, nie piła, nie załatwiała się. Wtedy została podjęta decyzja, że Kropka musi się przeprowadzić do innego dt z ogródkiem i psem, by szybciej mogła się zaaklimatyzować. Co było strzałem w dziesiątkę!
Dlatego też Kropka musi trafić do domu z ogródkiem i innym psem.

Sunia boi się nowych ludzi, z pewnością jest to do wypracowania z behawiorystą.
Ostatnio zaczęła wychodzić na spacery w bardzo spokojnej okolicy.

Gdy już zaufa człowiekowi zmienia się nie do poznania! Nastawia łepek do głaskania, pakuje się na kolana, wystawia brzuszek do miziania i pragnie być przy człowieku. Uwielbia bawić się gryzakami, sznurkami i z psem rezydentem.

W domu nie niszczy i załatwia się tylko na zewnątrz.

Przed nowym właścicielem Kropki stanie duże zadanie pokazania suni świata i że nie jest on taki straszny. Trzeba być świadomym tego, że w pierwszym kontakcie sunia nie będzie skakać z radości i przynosić zabawek. Wymaga ona pracy oraz dużych pokładów miłości i odpowiedzialności. Ale proszę nam uwierzyć - opłaca się :) Widok machającego ogonka, wystawianego brzuszka, podskoków z radości oraz witającej nas Kropki przednimi łapkami na łóżku jest niedoopisania. Praca popłaca!

Kropka ma książeczkę zdrowia, jest zaszczepiona, zachipowana, odrobaczona i zabezpieczona przed kleszczami. Przed nią zabieg sterylizacji.

Szukamy dla niej domu w spokojnej okolicy, dobrze by było aby był innym psem (psi towarzysz naprawdę dodaje jej dużo odwagi) i najlepiej bez małych dzieci, gdyż każdy gwałtowny ruch wywołuje jeszcze u Kropki lęk.

Obowiązuje procedura adopcyjna. Osoby zainteresowane adopcją będziemy prosiły o wypełnienie ankiety, która pozwoli nam się lepiej poznać. ANKIETA nie jest dokumentem adopcyjnym, jej wypełnienie nie zobowiązuje do adopcji a jedynie pozwoli na przyspieszenie rozmów adopcyjnych ;)

Obowiązuje umowa adopcyjna.
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Pies na Zakręcie
Odpowiada szybko
Na Lento.pl od 06 lis 2012
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń