Dezynfekcja, ozonowanie, Koronawirus

Dodane: Niedziela, 22 Marzec, 2020  13:58
Promowane Regionalne
  • Kategoria: Usługi / Usługi medyczne i zdrowotne
  • Cena: 200 zł

Opis oferty:

www.virus3.pl

Odkażanie, dezynfekcja, dekontaminacja, ozonowanie, sterylizacja, dezynsekcja, odgrzybianie, usuwanie zpachów, czyszczenie, sprzątanie, alergeny


Specjalizujemy się w sytuacjach patologicznych i beznadziejnych.Jesteśmy jedną z wiodących firm w branży odkażania, dezynfekcji i dekontaminacji budynków takich jak zabytkowe kościoły, biblioteki, muzea oraz prywatne obiekty mieszkalne oraz biurowe.OZONOWANIE TO NASZA SPECJALNOŚĆ.Nasza dobra reputacja to efekt wieloletniego dbania o trwałe relacje z klientami. Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższego poziomu usług wszystkim naszym klientom.Przejrzyj naszą stronę, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Pozostajemy zawsze do Twojej dyspozycji.

W obecnej sytuacji zajmujemy się TYLKO i wyłącznie dezynfekcją w kontekście KORONAWIRUSA
W przypadku podejrzenia występowania wirusa COVID 19 - 24 H - 796 - pokaż numer telefonu -


Ozon I Ozonowanie
Ozon jest aktywnym trójatomowym tlenem, dzięki swoim właściwościom utleniającym i bakteriobójczym, odpowiednio zastosowany jest najsilniejszym i przy tym bezpiecznym, EKOlogicznym środkiem dezynfekcującym na świecie. Ze względu na swoje właściwości ozon ma szerokie zastosowanie, jego działanie dezynfekcyjne jest znacznie skuteczniejsze niż działanie chloru. OZON działa tym 50 razy skuteczniej i 3000 razy szybciej niż chloru !

www.virus3.pl

Niszczy zarodniki przetrwalnikowe bakterii, pierwotniaki, grzyby i wirusy, w tym grypy oraz COVID-19 Koronawirus. Ozon skutecznie niszczy mikroorganizmy, można go zatem stosować w zabiegach dezynfekcji, dezynsekcji, sterylizacji etc.Za pomocą procesu ozonowania skutecznie można oczyszczać pomieszczenia z nieprzyjemnych zapachów, dokonywać dezynfekcji wody, żywności, przedmiotów, urządzeń oraz całych pomieszczeń. Ozonowanie polega na pełnej sterylizacji pomieszczeń i przedmiotów pod względem obecności zanieczyszczeń i drobnoustrojów.


www.virus3.pl


W obecnej sytuacji zajmujemy się TYLKO i wyłącznie dezynfekcją w kontekście KORONAWIRUSA
W przypadku podejrzenia występowania wirusa COVID 19
- 24 H - 796 - pokaż numer telefonu -

www.virus3.pl
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
szymon
Na Lento.pl od 22 mar 2020
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń