DETEKTYW Warszawa BEMOWO tel. 605 206 372

Dodane: Poniedziałek, 08 Czerwiec, 2020  20:14
  • Kategoria: Usługi / Pozostałe usługi

Opis oferty:

Usługi Detektywistyczne Warszawa

Świadczymy szeroki zakres usług detektywistycznych dla osób prywatnych i firm. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Agencja detektywistyczna detektywa Wiszniewskiego spełnia wszelkie wymogi prawne wynikające z ust. z dnia 6 lipca 2011r. O usługach detektywistycznych oraz wszelkie przepisy wykonawcze wynikające z tej ustawy, co w praktyce oznacza, że jesteśmy licencjonowaną agencja detektywistyczną.

Usługi detektywistyczne świadczymy w sposób profesjonalny i dyskretny mając pełną świadomość z jak delikatnymi sprawami przychodzicie Państwo do nas.

Zapewne interesuje Państwa komu powierzacie Państwo swoje sprawy. Detektyw Wiszniewski to człowiek z pasją i ogromną wiedzą na temat branży. O jego dokonaniach i doświadczeniu możecie przeczytać Państwo w zakładce Detektyw Warszawa.

Biuro Usług Detektywistycznych „DETEKTYW-WISZNIEWSKI” działa na podstawie zaświadczenia wydanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji o nr RD-3/2008. Założycielem biura jest licencjonowany detektyw (nr licencji 0000536 ) Dariusz Wiszniewski.

Działania nasze prowadzimy z najwyższą starannością w poszanowaniu światowych standardów w zakresie usług detektywistycznych. Na zachowanie najwyższego poziomu usług pozwala nam wieloletnie doświadczenie sprawdzonego w akcji zespołu. Jesteśmy świadomą agencją detektywistyczną, wiemy jak ważne dla Państwa jest znalezienie partnera godnego zaufania, dlatego dostosujemy się do każdej Państwa potrzeby z zachowaniem pełnej dyskrecji a sylwetkę założyciela naszego zespołu prezentujemy Państwu w zakładce Detektyw Warszawa.

Mając na względzie różnorodność zadań, z którymi zwracają się Państwo do nas, każdorazowo dobieramy odpowiednie środki do przedstawionej sprawy. Ceny usług detektywistycznych ustalamy indywidualnie. Zbierzemy dla Państwa wszelkie informacje oraz potwierdzimy wiarygodność zebranych dowodów w postępowaniu karnym lub cywilnym. Udzielimy też wszechstronnej pomocy w trakcie postępowania prowadzonego przez policję lub prokuraturę. Stale współpracujemy z kancelarią prawną. Zapewniamy maksymalną dyskrecję.
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa / Bemowo
Darek
Na Lento.pl od 16 kwi 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń