DEKARZ - PRACA W Niemczech

Dodane: Środa, 01 Lipiec, 2020  15:51
  • Kategoria: Dam pracę / Praca za granicą
  • Forma pracy:Inna
  • Umowa:Inna
  • Pracodawca: Klaver Sp. z o.o.

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako:

DEKARZ- praca w Niemczech

Zakres obowiązków:
- montaż konstrukcji dachowych i ściennych
- pokrycia dachów płaskich i stromych
- montaż ścian zewnętrznych
- montaż okien dachowych, wyłazów i świetlików
- obróbki blacharskie pokryć dachów i ścian
- montaż rynien i instalacji odgromowej

Wymagania:
- aktualne doświadczenie zawodowe
- znajomość języka niemeickiego w stopniu podstawowym
- prawo jazdy oraz własny samochód będą dodatkowym atutem
- dobra kondycja fizyczna i przyzwyczajenie do ciężkiej pracy fizycznej

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa
- stałą pracę w pełnym wymiarze godzin,
- niemiecką lub holenderską umowę o pracę o
- zakwaterowanie,
- ubezpieczenie,
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Niemiec

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 570 - pokaż numer telefonu - - odeślemy do Ciebie szczegóły na maila.
Lub wyślij swoje CV w tytule dając dopisek: „dekarz"
Wyślij wiadomość

Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Na Lento.pl od 14 mar 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń