Darmowy i skuteczny coaching

Dodane: Piątek, 22 Maj, 2020  19:40
Promowane Lokalne
  • Kategoria: Usługi / Pozostałe usługi
  • Cena: Za darmo

Opis oferty:

Cześć,
chętnie pomogę Ci w życiowym problemie, zachęcę do konstruktywnego działania, zmotywuję i uczynię inne rzeczy w których może pomóc coaching.
Dzięki sporej, nieustannie rozwijanej wiedzy i bogatym doświadczeniu życiowym, będę skuteczną, empatyczną, życzliwą, pomocną i nieustannie Ci kibicującą osobą w Twoim życiu.
Moje bogate (pomimo młodego wieku) doświadczenie życiowe oraz wiedzę łączę z metodami coachingowymi dzięki czemu mogę skutecznie Ci pomóc. Jeśli widzisz rozbieżność pomiędzy swoim życiem a oczekiwaniami co do niego jestem po to, aby Ci pomóc. Metody coachingowe łączę z modelem pomocy opisanym w książce Gerarda Egana "Kompetentne pomaganie". Więcej o nim na mojej stronie internetowej: januszkoch.wordpress.com/rozmowa-wspierajaca-i-pomagajaca/, natomiast o samym coachingu: januszkoch.wordpress.com/coaching/
Specjalizuję się głównie w radzeniu sobie z fobią społeczną oraz nieśmiałością, dochodzeniu do siebie po kryzysie psychicznym (m.in. jak przebaczyć i jak być szczęśliwym/szczęśliwą po ciężkich przejściach), rozwijaniu sprężystości psychicznej (tzw. rezyliencji), poznawaniu się oraz relacjach partnerskich.
Poza tym, możesz ze mną przedyskutować pomysł na biznes, znaleźć pasję oraz omówić i znaleźć rozwiązanie na wiele życiowych problemów. W razie wątpliwości - nie obawiaj się zapytać mnie o pomoc.

Moje artykuły zdobywają najwięcej wyświetleń oraz są wyróżniane w serwisie Artelis.pl.
Link do profilu: artelis.pl/autor/profil/84401/Janusz-Koch

Z racji tego, że nie mam doświadczenia w praktyce coachingu, sesje, póki co, prowadzę za darmo (spokojnie, nie powiem Ci, po paru sesjach, że masz zapłacić – nie płacisz nic na początku – nie będziesz musiała/musiał płacić i dalej).
Brak doświadczenia nie oznacza, że jestem nieskuteczny, poza tym nic nie ryzykujesz, nie tracisz a wiele możesz zyskać i w każdej chwili możesz zrezygnować. Sesja coachingu może być jak rozmowa z życzliwym przyjacielem.

Więcej informacji o mnie, metody i sposoby pomocy, artykuły na w/w tematy (i nie tylko) i kontakt znajdują się na mojej stronie internetowej: januszkoch.wordpress.com.

Tel: 603 - pokaż numer telefonu -
E-mail: @

Zapraszam, nic nie tracisz a możesz wiele zyskać.

Coaching prowadzę oczywiście przy zachowaniu wszystkich reguł bezpieczeństwa powiązanych z obecną pandemią.
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa / Śródmieście
Janusz
Na Lento.pl od 03 maj 2020
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń