Certyfikowane biuro poprowadzi księgowość - zapraszamy!

Dodane: Środa, 14 Listopad, 2018  16:35
  • Usługi prawne i księgowe

Opis oferty:

Jesteśmy certyfikowanym biurem rachunkowym posiadającym licencję Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Realizuje usługi księgowe niezbędne dla funkcjonowania przedsiębiorstwa naszych Klientów dużo efektywniej niż byłoby to możliwe do realizacji we własnym zakresie.

Zapewnimy optymalizację kosztów obsługi, zwiększenie bezpieczeństwa organizacji oraz dostęp do specjalistów z wielu dziedzin. Oferujemy szeroko rozumianą obsługę księgową obejmującą sporządzanie oraz sprawdzanie poprawności formalnej i merytorycznej dokumentów, księgowanie dokumentów, uzgodnienia rozrachunków z odbiorcami i dostawcami, księgowanie i uzgadnianie wyciągów bankowych, prowadzenie rejestrów VAT, wystawianie faktur oraz obsługę kadrowo-płacową.

W naszej ofercie znajdą Państwo również doradztwo gospodarcze, w ramach którego pomagamy naszym Klientom w rozwiązywaniu problemów zarówno na poziomie strategicznym, jak i operacyjnym. Zapewniamy im wsparcie w działaniach, których celem jest podniesienie efektywności funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz jego rozwój.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Księgowość firm
Na Lento.pl od 16 lis 2016
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie