Bezpośrednio 31 m2 Stalowa 39 kawalerka z wydzieloną sypialnią z 2020r, Metro
Warszawa Pokaż na mapie ›
Dodane: Wtorek, 07 Lipiec, 2026 14:27
2 700 zł
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Do wynajęcia
- Powierzchnia:31 m2
- Liczba pokoi:2 pokoje
- Zabudowa:Apartamentowiec
- Piętro :2 piętro
- Liczba pięter:Wieżowiec
- Sprzedaż:Bez pośredników
- Cena: 2 700 zł
Opis oferty
Do wynajmu BEZPOŚREDNIO, oddane w 2020 roku 31m2 w Warszawie, na Pradze Płn. przy ul. Stalowej 39 z balkonem ok. 5 m2 na drugim piętrze.Bardzo ładna i funkcjonalna kawalerka z oddzielną kuchnią a z dziennego pokoju została wydzielona sypialnia, do przeszklonych drzwi została dodana roleta aby umożliwić zupełne wydzielenie części do spania.
Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie i w pełni umeblowane, sprzęt agd: pralka, lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, telewizor. W pokoju dziennym znajduje się kanapa skórzana i fotel, w sypialni duża szafa i łóżko z pojemnikiem, łazienka z kabiną prysznicową.
W budynku całodobowa ochrona, monitoring i ogrodzony teren, dostęp do rowerowni oraz zielone patio.
Bardzo dobra lokalizacja w szybko zmieniającej się części Pragi, blisko metro Szwedzka i tramwaje, supermarkety i inne sklepy w okolicy.
Kwota wynajmu 2700 PLN + 740 PLN opłaty do administracji (w tym śmieci, zaliczki na ciepłą i zimna wodę, i ogrzewanie), dodatkowo prąd, wszystkie liczniki będą rozliczane według zużycia.
Kaucja zwrotna 4200 pln.
Dostępne od 01.08.2026, minimum na 1 rok. Wyłącznie umowa najmu okazjonalnego z udokumentowanymi dochodami.
Kontakt Anna 604 - pokaż numer telefonu -
Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Wysłane zapytania
Odsłony telefonu
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach
- Wypromuj ogłoszenie
- Zgłoś naruszenie
- Drukuj ulotkę
- Edytuj/usuń ogłoszenie
- Udostępnij ogłoszenie
































