Asystent/ka w dziale Product Management

Dodane: Wtorek, 10 Grudzień, 2019  11:52
  • Kategoria: Dam pracę / Biuro / Administracja
  • Forma pracy:Dodatkowa
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Dodatkowe:Status studenta
  • Pracodawca: expondo Polska

Opis oferty pracy:

expondo to dynamicznie rozwijająca się firma z segmentu e-commerce, której obszar działania obejmuje teren całej Europy.

W związku z rozwojem naszej organizacji, poszukujemy:
Asystenta/kę w dziale Product Management

Jakie zadania przygotowaliśmy dla Ciebie?
* Wprowadzanie danych do systemów
* Weryfikację i kontrolę dokumentów
* Nadzorowanie oraz aktualizowanie bazy dostawców i produktów
* Wsparcie Product Managerów w sprawnym przepływie informacji
* Współpracę z innymi działami firmy

Jakich osób poszukujemy?
* Studentów, z dyspozycyjnością min. 20 godzin tygodniowo
* Z dobrą znajomością języka angielskiego
* Sprawnie posługujących się Excelem
* Umiejących efektywnie planować swój czas
* Charakteryzujących się dużą dokładnością
* Zainteresowanych pracą w środowisku e-commerce

W ramach współpracy zapewnimy:
* STABILIZACJĘ. Zapewniamy stałą współpracę i ciekawe, zmieniające się projekty.
* ROZWÓJ.Dołożymy wszelkich starań, aby zadbać o Twój rozwój zawodowy. W naszej firmie zapewniamy odpowiednie szkolenia dedykowane do konkretnego stanowiska lub ogólnorozwojowe.
* WORK-LIFE BALANCE. Grafik pracy dopasujemy do Twojego planu zajęć.
* ZABAWĘ. Jesteśmy zespołem, w skład którego wchodzi 28 narodowości. Będziesz mógł wymienić się doświadczeniami z kolegami z różnych działów, czy wziąć udział w imprezach integracyjnych, które cieszą się dużą popularnością.
* BIURO. Przestronne, komfortowe biuro zlokalizowane w centrum Warszawy (Centrum Marszałkowska), ergonomiczne stanowisko pracy, pomieszczenia relaksu, dobrze wyposażona i zaopatrzona kuchnia zapewniają wygodę podczas codziennych obowiązków.

CV prosimy przesyłać za pomocą formularza aplikacyjnego.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000)

Administratorem danych jest expondo Polska sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Zielonej Górze. Informujemy, że z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych w expondo Polska sp. z o.o. sp. k. można skontaktować się poprzez e-mail: dane[at]expondo.pl Pana/Pani dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 90 dni od momentu otrzymania Pana/Pani CV. Ponadto informujemy, że posiada Pani/Pan prawo dostępu do przekazanych danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku uznania przez Pana/ Panią, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej, nie będą przekazywane żadnym odbiorcom danych. Pana/ Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
Warszawa / Śródmieście
Karolina
Na Lento.pl od 10 mar 2017
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń