Aqua aerobik, aqua fitness, nauka pływania, szkoła pływania

Dodane: Środa, 11 Wrzesień, 2019  17:43
  • Kategoria: Usługi / Usługi rekreacyjne i turystyczne
  • Cena: 9,99 zł

Opis oferty:

AQUA FITNESS może być alternatywnym treningiem dla osób, które z różnych powodów nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w zajęciach na twardym podłożu. W wodzie stawy i kręgosłup są odciążone, dzięki czemu jest to bezpieczny trening m.in. dla osób po przebytych urazach, cierpiących na bóle kręgosłupa, osób z nadwagą, ludzi starszych oraz dla kobiet w ciąży.

AQUA AEROBIC to przyjemna praca z własnym ciałem i nad własnym ciałem. Regularne uczestnictwo w zajęciach aqua fitness pomaga nabrać większej pewności w wodzie i dla wielu osób stanowi pierwszy krok do nauki pływania.

http://www.fitmag.pl/

Pływalnia "Delfin" oraz Pływalnia "Foka" - Warszawa

Telefon : tel. 502 - pokaż numer telefonu - lub 509 - pokaż numer telefonu -

Magdalena Wójcik-Dąbrowska.

Właścicielka firmy FitMag, mgr wychowania fizycznego, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, od 2003 roku specjalizuje się w prowadzeniu zajęć z aqua fitnessu, ukończyła szkolenie dotyczące prowadzenia zajęć w wodzie dla kobiet w ciąży. Uczestniczyła w wielu konwencjach, warsztatach i szkoleniach z zakresu aqua fitness. Jest dyplomowanym instruktorem Aqua Fitness Professional, Aquatool instruktorem, instruktorem pływania, prezenterem aqua fitness na arenie krajowej (współpracuje z firmą AHR Sport) i międzynarodowej. Jest też pierwszym spoza Niemiec prezenterem niemieckiej szkoły BECO AQUA COLLEGE, byłą zawodniczką akrobatyki sportowej, instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness w różnych formach gimnastyki, instruktorem gimnastyki sportowej oraz trenerem II klasy akrobatyki sportowej.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Magdalena Dąbrowska
Odpowiada szybko
Na Lento.pl od 26 gru 2012
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń