Agenci Specjalni poszukiwani

Dodane: Czwartek, 12 Marzec, 2020  12:36
  • Kategoria: Dam pracę / Biuro / Administracja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Inna
  • Pracodawca: Agenci Specjalni oddział Warszawa

Opis oferty pracy:

Postaw na rozwój w branży z gigantycznym potencjałem.
Jesteśmy małą firmą, ale pracujemy dla największych klientów – dlatego u Nas będziesz mieć ogromne znaczenie.
Naszą misją jest wzmocnienie pozycji oddanych, życzliwych i interesujących ludzi, aby stali się nieocenionymi doradcami dla swoich przyjaciół, rodzin i klientów.

Nasz zespół składa się z różnorodnej grupy osób, które rozwijają się zawodowo, dzieląc się wiedzą i iskrzącą się pasją. Nieustannie koncentrując się na szkoleniach i stawieniu czoła nowym wyzwaniom, dajemy Naszym agentom narzędzia, aby mogli rozwijać swój biznes i pewnie służyć swoim klientom.

Chcesz przenieść swoją karierę w branży nieruchomości na wyższy poziom?
Nasze Biuro Nieruchomości, z chęcią Ci w tym pomoże.
To fajne uczucie, kiedy ma się pewność, że w tym co się robi, jest się najlepszym. Dołącz do nas i zobacz jak to jest – zainwestujemy w Ciebie dziesiątki godzin szkoleń wewnętrznych, a także zapewnimy dostęp do naszej wiedzy wyniesionej ze zrealizowanych projektów.

Czego możesz od Nas oczekiwać ?

Szkolenie z zakresu nieruchomości dla nowych agentów, jak również doświadczonych współpracowników. Nasza metodologia szkoleń zarówno dla nowych jak i doświadczonych agentów została opracowana nie tylko po to, aby nauczyć jak, ale przede wszystkim dlaczego. (techniki poszukiwawcze, generowanie leadów, techniki sprzedażowe, podstawy prawa itp.)

Oceniamy efekty Twojej pracy a nie liczbę godzin spędzonych w biurze. W piątek chcesz mieć wolne, bo planujesz wczasy? Daj nam tylko wcześniej znać i załatwione.

Sprawdzony model biznesowy, który pokazuje dokładnie, jak z powodzeniem prowadzić działalność w zakresie nieruchomości.
Wsparcie ze strony naszego zespołu. (Jeśli potrzebujesz pomocy, na pewno ją otrzymasz).

Osoby szczególnie ambitne i aktywne mają prawo do korzystania ze specjalnego programu motywacyjnego.
Brak jakichkolwiek ograniczeń jeśli chodzi o wysokość zarobków oraz możliwość uzyskania dochodu o charakterze pasywnym, uzyskiwany przez dłuższy czas za raz wykonaną pracę

Nasze biuro przepełnione jest atmosferą energii i kreatywności. Rozwijając się, zawsze szukamy innowacyjnych sposobów, aby robić rzeczy jeszcze lepiej. Agenci są zachęcani do dzielenia się swoimi pomysłami z firmą, a także do wspierania specjalnych projektów, które ich interesują.

Przy sprzedaży nieruchomości, niektóre miesiące są wspaniałe, inne niestety słabsze.
Aby pomóc złagodzić zmienność związaną z zarobkami opartymi na prowizji, kwalifikujący się agenci będą mieli możliwość uczestniczenia w naszym programie opartym na stałej pensji.

Uważamy, że do zarabiania pieniędzy potrzeba pieniędzy. Co roku Nasi agenci otrzymują 3% swoich zarobionych prowizji, które mogą być wydane na różne działania marketingowe oraz rozwój osobisty.

Czego oczekujemy od idealnego kandydata ?

Musisz być gotowy do zagłębienie się w program szkoleniowy, który jest zaprojektowany z myślą o sukcesie. (Jeśli będziesz postępował zgodnie z tym co Ci pokażemy, to osiągniesz sukces jako agent nieruchomości).

Chęci do pracy zespołowej. Dzielimy się wszystkim, co może pomóc innym Naszym agentom. (Jeśli masz wiedzę, która może pomóc współpracownikom, to się tym dzielimy).

Którzy trzymają się najwyższych standardów etycznych i są prawdziwymi opiekunami swoich klientów w całym procesie zakupu lub sprzedaży ich nieruchomości.

Prawo jazdy i znajomość języków obcych, na poziomie komunikatywnym.

Podsumowując : szukamy brokerów, którzy chcą być na szczycie swojego biznesu. Liderów, którzy autentycznie rozumieją, że branża ta rozwija się w oparciu o prawdziwe relacje z prawdziwymi ludźmi.

Jeśli uważasz, że jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu wyślij zgłoszenie wraz z CV przez formularz.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Wyślij wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Kinga Jakubowska
Na Lento.pl od 12 mar 2020
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń