4000+premia Kasjer - Sprzedawca Warszawa MOKOTÓW

Dodane: Wtorek, 25 Luty, 2020  12:45
  • Kategoria: Dam pracę / Kasjer / ekspedient
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Płaca brutto min.:4000 zł
  • Płaca brutto max.:4100 zł
  • Pracodawca: Frac Bis Sp. z o.o.

Opis oferty pracy:

Sklepy spożywcze FRAC w Warszawie przy ul. Świętego Bonifacego 4, przy ul. Puławskiej131 (dzielnica Mokotów) i przy ul. Karolkowej 30 (dzielnica Śródmieście) zatrudnią pracowników na stanowiska: magazynier,kasjer-sprzedawca i pracownik stoiska mięsnego, piekarniczego.

Zakres obowiązków:
obsługa klienta,
wykładanie towarów,
obsługa kasy fiskalnej,
dbanie o zachowanie standardów sieci i prawidłowe funkcjonowanie sklepu.

Nasze oczekiwania:
Szukamy energicznych, pracowitych osób które chcą się rozwijać i pracować w sklepie jakiego jeszcze nie było! Jeśli masz doświadczenie i chęci do pracy dołącz do nas!

Konieczne będą:
Książeczka do celów epidemiologiczno -sanitarnych
dyspozycyjność (praca zorganizowana jest w systemie dwuzmianowym oraz w weekendy).

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat),
atrakcyjne wynagrodzenie: płaca zasadnicza w wysokości 4000 zł brutto plus premia uznaniowa,
bony towarowe,
realne możliwości awansu.

Prosimy o wysyłanie CV przez portal ogłoszeniowy Lento.pl. lub na adres mailowy wskazany poniżej.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z przepisami ustawy z dn. 10.05.2018 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. U. z 2018 r. poz. 1000).

………………...
(podpis kandydata do pracy)

Jeżeli CV zawiera zdjęcie prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wizerunkowych do budowania pozytywnego wizerunku Administratora w przestrzeni publicznej i mediach”. (zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.)

………………...
(podpis kandydata do pracy)


Jeżeli chce Pani/Pan, aby jego CV było wykorzystane dla potrzeb przyszłych rekrutacji proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji” (zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

………………...
(podpis kandydata do pracy)


Administratorem danych jest Frac Bis Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, kod pocztowy 00-414 Warszawa, ul. Orłowicza 8/6. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Dane osobowe są przetwarzane w celu pozyskania nowych pracowników (art.6 ust.1 lit.f RODO) przez okres niezbędny do zapełnienia wolnych wakatów, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem; (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody).Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi informatyczne, telekomunikacyjne, prawne, z zakresu rachunkowości. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016r.
Wyślij wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Warszawa
Kerownik Sklepu
Na Lento.pl od 28 kwi 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń