2-pokojowe mieszkanie na Woli
Warszawa / Wola Pokaż na mapie ›
Dodane: Środa, 20 Maj, 2026 04:21
1 010 000 zł
20200 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:50 m2
- Liczba pokoi:2 pokoje
- Zabudowa:Blok
- Tech. budowy:Inne
- Piętro :2 piętro
- Liczba pięter:Wieżowiec
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:2015
- Sprzedaż:Pośrednik
- Inf. dodatkowe:Balkon
- Cena: 1 010 000 zł / 20200 zł/m2
Opis oferty
2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana KazimierzaBUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku
Rok budowy: 2015
NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 50,64m2 składa się z:
-salon z aneksem kuchennym – 24,10 m²,
-sypialnia z obszerną garderobą – 13,41 m²,
-łazienka – 5,63 m²,
-przedpokój – 7,50 m².
Powierzchnia dodatkowa:
-balkon – 2,96 m².
Czynsz administracyjny wynosi około 1000 zł.
Mieszkanie własnościowe.
Do mieszkania przynależy:
– platforma zależna na 2 auta – płatne dodatkowo 50 000 zł.
Ekspozycja okien- południowy-zachód.
OKOLICA
Osiedle jest ogrodzone, zadbane i przyjazne mieszkańcom – na jego
terenie znajdują się plac zabaw, liczne tereny zielone, ławki oraz
stojaki rowerowe. Całość jest objęta ochroną 24h, monitoringiem
oraz domofonem, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu.
Nowoczesna zabudowa Odolan wpisuje się w dynamicznie rozwijającą
się, a jednocześnie spokojną i dobrze zagospodarowaną część
miasta.
W najbliższym otoczeniu dostępne są sklepy (Żabka, Biedronka,
Rossmann, Fort Wola), a także przedszkola, szkoła podstawowa,
piekarnie, kawiarnie, apteki, siłownia oraz liczne punkty usługowe.
Komunikację zapewniają przystanki autobusowe i tramwajowe,
umożliwiające szybki dojazd do metra Rondo Daszyńskiego oraz
centrum Warszawy, z dogodnym połączeniem ze Śródmieściem.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.
W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
730 - pokaż numer telefonu - , 530 - pokaż numer telefonu -