2-pokojowe mieszkanie na Rembertowie
Warszawa / Rembertów Pokaż na mapie ›
Dodane: Czwartek, 14 Maj, 2026 20:34
625 000 zł
17857 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:35 m2
- Liczba pokoi:2 pokoje
- Zabudowa:Blok
- Tech. budowy:Inne
- Piętro :1 piętro
- Liczba pięter:5 pięter
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:2022
- Sprzedaż:Pośrednik
- Inf. dodatkowe:Balkon
- Cena: 625 000 zł / 17857 zł/m2
Opis oferty
2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul.Chełmżyńskiej
BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku
Rok budowy: 2022
NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 35,13m2 składa się z:
- salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,
- ustawna sypialnia z dużą szafą,
- elegancka łazienka z wanną,
- funkcjonalny przedpokój z zabudową.
Powierzchnia dodatkowa:
-balkon 3,94m2.
Czynsz administracyjny wynosi 531 zł.
Mieszkanie własnościowe.
Do mieszkania przynależy:
-miejsce parkingowe zewnętrzne — 28 000 zł (zakup obligatoryjny).
OKOLICA
Osiedle Park Leśny Rembertów to nowoczesna, kameralna inwestycja
zapewniająca mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo. Teren osiedla
jest zamknięty oraz monitorowany, a do dyspozycji mieszkańców
pozostają zadbane części wspólne, cichobieżne windy, place zabaw
oraz strefa sportowo-rekreacyjna. Bezpośrednie sąsiedztwo terenów
zielonych i spacerowych sprzyja codziennemu wypoczynkowi i aktywnemu
stylowi życia.
Lokalizacja przy ul. Chełmżyńskiej w Warszawie zapewnia wygodny
dostęp do komunikacji miejskiej oraz sprawny dojazd do centrum miasta
i tras S2 oraz S17. W okolicy znajdują się szkoły, przedszkola,
sklepy oraz liczne punkty usługowe i gastronomiczne, dzięki czemu
wszystkie najważniejsze udogodnienia są dostępne na co dzień. W
pobliżu znajdują się także popularne markety, takie jak Żabka,
Biedronka i Kaufland.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.
W razie zainteresowania prosimy o kontakt: