2-pokoje po generalnym remoncie koło Metra Księcia Janusza
Warszawa / Wola Pokaż na mapie ›
Dodane: Niedziela, 24 Maj, 2026 13:37
729 000 zł
19973 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:36,50 m2
- Liczba pokoi:2 pokoje
- Zabudowa:Blok
- Tech. budowy:Inne
- Piętro :1 piętro
- Liczba pięter:4 piętra
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:1965
- Stan:Do zamieszkania
- Forma kuchni:Oddzielna
- Sprzedaż:Bez pośredników
- Cena: 729 000 zł / 19973 zł/m2
- Ulica: Monte Cassino 12
Opis oferty
Bezpośrednio sprzedam wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m², położone na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 60-tych przy ul. Monte Cassino na warszawskiej Woli.Mieszkanie jest po generalnym remoncie, wykończone w nowoczesnym standardzie i gotowe do wprowadzenia od zaraz.
Najważniejsze atuty:
* 2 ustawne pokoje,
* pierwsze piętro,
* balkon z widokiem na tereny zielone,
* piwnica,
* pełna własność z księgą wieczystą,
* niski czynsz — 550 zł,
* cicha i spokojna okolica,
* 150 m do stacji metra Księcia Janusza,
* nowe oświetlenie,
* gładzie i tynki na ścianach oraz sufitach,
* nowe podłogi we wszystkich pomieszczeniach,
* nowe ościeżnice i drzwi wewnętrzne.
Dużym atutem mieszkania jest funkcjonalny przedpokój, w którym znajdują się dwie pojemne szafy zapewniające dużo miejsca do przechowywania.
Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym Warszawy. W pobliżu znajdują się:
* metro Księcia Janusza,
* sklepy i punkty usługowe,
* tereny zielone i miejsca spacerowe,
* szkoły i przedszkola.
Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.